Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy sikerülhetett Orbánéknak...

Hogy sikerülhetett Orbánéknak az a trükk, hogy az agresszor Oroszország iránti megértő, mentségkereső attitűdöt nevezik “békepárti”, a megtámadott ország védekezését támogató pozíciót pedig “háborúpárti” álláspontnak, és ezt milliók beveszik?

Figyelt kérdés

júl. 26. 17:41
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Itt tart ma a magyar morálisan. Ld. 00:14.


Most divatos szóval a Realpolitik ezt hozza ki belőlük.


Tisztelet a kivételnek.

júl. 27. 00:32
 22/27 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező,

Hol a link, amely bizonyítja, hogy Orbán mentegette és megérteni vélte az Putyin agresszióját? Kértem korábban is, gondolom véletlenül siklottál át fölötte.

júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

#21


Én ellenzéki vagyok, és belőlem ezt az a politika váltotta ki amelyik elkezdett beleavatkozni a keleti szlávok belső harcába.

júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

22:


Egyrészt vedd észre; hogy az állításom úgy szól, hogy “Orbánék” hajtották végre a kérdésben leírt trükköt, amelybe beletartozik nem csak OV személyesen, hanem miniszterei, fideszes politikustársai, több tucatnyi Putyinmosdató influenszer és Kreml-szócsőként működő sajtótermék. Ezen a zenekaron belül eltérő nyíltsággal és módon jelenik meg a Putyini Oroszország iránti megértő, mentségkereső attitűd, a szerepek és stílusok le vannak osztva, de a karmestertől (igen, OV-tól) a cintányérosig (Origo.hu) minden szinten megjelenik.


Ha számodra kétséges, hogy ez az attitűd jellemezné Orbán Viktort és zenekaràt az orosz háború ügyében, akkor javaslom ezt tedd fel egy külön kérdésként, és ott majd ha lesz kedvem, én is linkelgetek neked, de ezt a topicot nem fogom félrevinni egy olyan álnaiv előkérdés megválaszolásával, ami minden Mo-on élő és OV-t és influenszereit valamint médiáját követő ember számára nyilvánvaló.


Ha ebben a percepcióban te nem osztozol, akkor szentelj neki egy külön kérdést (csak aztan ne csodalkozz, ha az őszintébb Putyinmentegető társaid is hülyének néznek majd).

júl. 27. 13:24
 25/27 A kérdező kommentje:

23:


A MiHazánk ellenzékisége is megérne egy külön kérdést 😅

júl. 27. 13:26
 26/27 A kérdező kommentje:

Nézd 22, jó fej voltam, nyitottam az álnaiv kérdésednek egy külön kérést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

júl. 27. 13:42
 27/27 anonim ***** válasza:

#24

Tehát nem tudod alátámasztani az állatásaidat.

júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!