Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vagyunk teljesen...

Miért nem vagyunk teljesen orosz pártiak?

Figyelt kérdés
júl. 25. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#7 Mindezeknek az oka az, hogy magyarok vagyunk, ezért gyűlölnek minket. A kormány mindezek ellenére a minket gyűlölőket szolgálja.
júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11, mármint titeket. Szerensére, én akárhová megyek, engem szeretni szoktak.
júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

Én ezért hagytam ott a Fideszt.

Az összes szankciót megszavazták, mikor semmi közünk a háborúhoz.

Csak azért hogy az USA jól jàrjon és gyengítsük Oroszországot ez miatt feláldozták az EU jövőjét.

Ezért haragudtam meg leginkább a Fideszere.

júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Itt bő 40 évig az orosz befolyás miatt ajvékoltatok, most meg azért mert nincsenek. Eldönthetnétek végre, mit akartok..
júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Szerintem senki nem kívánja vissza az oroszokat.

Egészen egyszerűen hagyni kell hogy az keleti szláv népek nyírják egymást. Egyiknek sem akarom semmivel sem segíteni, ha csak nem előny származik belőle.

De jelenleg sokszorosan hátrányos helyzetbe kerülünk csak azért mert az egyik szláv szimpatikusabb mint a másik.

HIHETETLEN!!!!

júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!