Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bayer show-t hány éves...

A Bayer show-t hány éves kortól ajánlott nézni?

Figyelt kérdés
Nekem gyerekkoromban anyukám nem engedte, hogy nézzem, mert csúnyán beszélnek benne. Pedig már akkor is nagyon kíváncsi voltam a keresztény konzervatív kulturális tartalmakra.

júl. 24. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
170.
júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
erős szellemi hanyatlástól
júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, sajnos az elmúlt években a haladóprogresszív média, a fiatalok által nézett netflix és társai, meg a balos, liberális influenszerek olyan mocsok beszédet hoztak be, hogy ez már a jobboldaliakra is hatott és részben át is vették. A Bayer show teljes műsora alatt nem hallasz annyi mocsok beszédet, mint amit 10 perc alatt egy fiatalokból álló csoporttól vagy éppen amit egy Orbánellenes vagy fidesz ellenes csapattól kapnál.

Ma már a fiatalok mérföldekkel rosszabb beszédmódot használnak, csak az idősebbeknek zavarja még a fülét.

Vagy 8 éve volt amikor mellettem a metrón egy fiatal ORVOSnő beszélt a betegeiről telefonon a kollégájával és minden második szava qrvaélet, meg Bassza+ és f@sz volt. Én meg kiakadtam amikor egy podcast-ban eleresztettek pár b+-et.

Hidd el, már nincs minimum, a fiatalokat sajnos már ha akarjuk sem tudjuk elzárni a mocskos beszédtől. a kérdés az, hogy érti-e a politikai életet vagy sem.

júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
14
júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Sohasem ajánlott.
júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Senkinek nem ajánlott, aki nem szefós.
júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Senkinek sem ajánlott, semmilyen korosztályban, mert a Bayer show egy primitív, fideszes, fröcsögős szennyműsor.
júl. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó Fideszes családokban már egyből születés után fölrakják a gyereknek, majd ezután minden este erre altatják el.
júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb, ha már a fogantatás pillanatában is ezt hallják a kedves szülők. Igazi erotikus romantika lenne.
júl. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
A South Park előtti bemondásból tudok idézni: megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk.
júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!