Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valamelyik hatóságnak nem...

Valamelyik hatóságnak nem kellene lépnie?

Figyelt kérdés

"Én Budapesti vagyok és ku....ra nem erre szavaztam. Szégyen ami a fővárosban zajlik. Undorító, elkeserítő és rettentően dühítő. Nincs rend és fegyelem. Egyszerűen élhetetlen. Kari Gerit meg a mocskos kommunista, liberális sleppjét az első lámpavasra kéne fellógatni elrettentés gyanánt. Csendőrségre KMK-ra lenne szükség. A bűnözőket agyba főbe verni hogy tanuljon így nem viselkedünk. Orosz mintára Fekete Delfint létrehozni itt is. Az összes rohadt féreg gyilkos, bűnözőket visszamenőlegesen lecsukni. De nem ám Hawaii, dizsi napszemcsi a börtönben az adózók pénzéből. Nem, nem. Egész nap kényszermunka. És akkor még a tömegközlekedés-ről nem is beszéltünk. Pedig az se semmi"-írja nagyjából egy fórumozó a Romániából érkezett cigányok pesti kutyás koldulását tárgyaló alábbi cikk alatt. Te mit gondolsz erről?

[link]



júl. 24. 05:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Remélhetőleg ezt nem gondolod komolyan, ha mégis van pár keleti diktatúra, ahol van ilyenre lehetőség. Költözz oda, ha ott komfortosabban éreznéd magad! Pesten meg nincs alkalmasabb jelenleg Kari Gerinél, inkább ő, mint valami Fideszes.(megjegyzem ő sem jó, ha lenne alkalmasabb őt támogatnám)
júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt most nem K.Geri a lényeg, nem én írtam azt a hozzászólást. Hanem, hogy hagyják, ilyenekben gyönyörködhessünk Budapesten (olvasd át a belinkelt cikket, nézd meg a képeket) . Miért tűei ezt a városvezetés, a rendőrség, közterület-felügyelet? Valakik esetleg kenőpénzt/jutalékot kapnak?
júl. 24. 07:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem én akartam rendszerváltást.
júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szngapúrban sincs szocializmus. Mégsem hiszem, hogy ott ezt megtűrnék.
júl. 24. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ez a szitu nem új keletű, hanem 30 éve is megvolt és nem is szűnik meg Budapest határainál, hanem sajnos országszerte jellemző.
júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De elvárnátok a szigorúbb fellépést, az akaratot rá, nem?
júl. 24. 08:41
 7/11 anonim ***** válasza:

"Miért tűei ezt a városvezetés, a rendőrség, közterület-felügyelet?"

Közvetlenül nekik is jelezted, vagy tényleg a gyk-tól várod a megváltást?

júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

A belügyminisztert Pintér Sándornak hívják. A fidesz nevezte ki. Az ő feladata a közbiztonság, nem Karigerié.


Azt meg csak félve jelzem, hogy a tavalyi 2000 után, most újabb 1200 elítélt embercsempészt engedett szabadon a migrásellenességet hazudó fidesz, hogy tovább űzhessék a mesterségüket, mégis 2 millió ember tűzön vízen át rájuk szavaz.

Idióták az emberek.

júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Csak várd ki mi lesz akkor ha elkezdik a migráns táborokat létesíteni Budapesten:

[link]


Mert ennek előbb utóbb ez lesz a vége, és Budapest a legalkalmasabb hely az ideiglenes migránsszállók létesítésére! Ugye ott a legnagyobb az elfogadás és a tolerancia!

júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6: elvárnám. Országos szinten.


De a probléma ennél komplexebb. Ha el is vennék az ilyentől a kutyát, nincs hova vinni, mert a menhelyek tömve vannak.


Ergo nulladik lépésként támogatni/bővíteni kéne a menhelyeket, illetve ivartalanítási akciót kéne tartani.

júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!