Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar balliberálisok...

A magyar balliberálisok támogatják, hogy 14 éves kortól hormonkezelést kapjanak a nemváltani akaró gyerekek?

Figyelt kérdés
júl. 24. 00:10
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Már a terhes anyának el kéne kezdenie a hormonkezelést.
júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell ilyen sokáig várni, már ovodás korban kéne.
júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
First world problem....
júl. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Bár én baloldali liberálisnak tartom magam, de azért ez rettenetes. Semmiféleképpen nem támogatok semmilyen ilyen célú kezelést 18 éves kor alatt.
júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
4# én meg konzervatív vagyok és soha az illető életében ( nem pl 18 fölött) nem támogatom ezt...
júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem senki nem támogatja, hogy egy gyerek ilyen felelős döntést hozzon. 18 év után meg azt csinál, amit akar. Ő sem szól bele, hogy te hogyan éled az életed. Amúgy hány embert érint ez a probléma? Tizet esetleg huszat? Nem hiszem, hogy ez a legfontosabb problémája most az országnak.
júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
5: téged miért zavar, hogy más mit csinál az életével, amivel nem árt másoknak?
júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

7# szerintem meg magának árt, az meg zavar.

Olvasd el, hogy mit nyilatkozott Elon Musk a fiával nemváltó dolgával kapcsolatban.

Azt, hogy " a fiam, Xavier, halott", és " megfogadtam, hogy ezután elpusztítom woke - elmevírust".

Egyetértek vele...

júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem meg van egy fideszes ex-barátom. Ő is elkapott a fasiszta vírust, azóta agyhalott. De ez az ő dolga...
júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekel, hogy szerinted vagy az apja szerint rossz. Az ő élete. Nem árt vele másnak! Apám szerint is elcsesztem az életem mert nem lettem ügyvéd “csak” kutyakiképző. Nem érdekel. Én így vagyok elégedett.
júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!