Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Civil szervezetek Magyarorsz...

A Civil szervezetek Magyarországon pénzmosodák?

Figyelt kérdés
Valamint azok kapnak támogatást, akik haverok?

júl. 23. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A CÖF igen, az az.
júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, amelyik az.

Én is civil szerveznél dolgozom és csak ámulunk, hogy mások mennyi pénzt kapnak. Ugye, nagyjából nyilvános, bár nagy felháborodás volt, amikor szóba jött, hogy kötelező szerepeltetni minden adományt, támogatást az éves beszámolóban. Mondjuk előtte is kötelező volt. Én utánanéztem párnak, a bíróság oldalán fent van minden beszámoló. Na, van egy csomó szervezet, akinél úgy szerepel, hogy magát megnevezni nem kívánó külföldi magánszemélytől 150.0000.0000. Ft. Gondolom, nem nehéz kitalálni, hogy milyen körökből kapják a támogatást.

Mi meg pályázunk mindenhova. Van, ahol nyerünk, van, ahol nem. Kormánytól/önkormányzattól független, hogy éppen mennyire sikeres ilyen szempontból egy-egy év. Több mint 30 működünk, a politikai oldalak mindig váltják egymást (főleg helyben), de eddig túléltük mindegyiket :)

júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is dolgoztam ott és tudok egysmást, ezek szerint más is látja ezeket a dolgokat...
júl. 23. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Igen, bevallom, azért adom a pénzem nekik, hogy tisztára mossák.


És persze, Te az összes civil szervezetnél dolgoztál. Gratulálok, ezt nem sokan mondjatják el magukról.

júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

CÖF, Alapjogokért központ stb azok nyilvánvalóan pénzmosodák. Biztosan van más is de a top 3 fideszes többet mosogat egy hét alatt mint az összes többi egy évtized alatt.


Kedvencem az volt amikor a NANE, Hintalovon, stb szervezeteket külföldi ügynököknek bélyegezték a mocskok.

júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

5: Persze, csak jobboldalon vannak pénzmosodák. Baloldalon sose.

Ugyanúgy vannak mindkét oldalon. Borzasztó ez a kettős mérce minden területen. Mintha nem lenne mindkét oldal ugyanolyan alávaló. De aki az egyiket védi, az nem jobb annál, mint akit szid.

júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

"Baloldalon sose."

. Ezt egyedül Te jelentetted ki.

júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

6/7


Oké értem hogy nem megy a szövegértés, PISA teszten biztos megvágtak volna. Kiemelem csak a funkcionális analfabéták kedvéért, hátha így már sikerül felfogni.


"Biztosan van más is de a top 3 fideszes többet mosogat egy hét alatt mint az összes többi egy évtized alatt."


"5: Persze, csak jobboldalon vannak pénzmosodák. Baloldalon sose."


Szólj ha megtaláltad a hibát, fel nem tudom olvasni neked ;)

júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!