Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Medián: DK 8%. TISZA 31%. Nem...

Medián: DK 8%. TISZA 31%. Nem kellene Gyurcsány Ferencnek ezt látva eltűnnie a politikából?

Figyelt kérdés

A DK 2011 óta létező párt. A TISZA mindössze néhány hónapja.

A Medián hosszú ideje a legpontosabb magyarországi közvélemény-kutató.

Ez bizony brutális alázás Feriékre nézve.



júl. 22. 15:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
még az országból is takarodni kéne
júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
Te nyomattad régebben azokat a "Mit akar ez a csitri Donáth Anna kérdéseket?" csak a Momentummal és a DK-val példálózva?🤭😆
júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 SzocdemOliver ***** válasza:
17%
Hát, ennek az országnak tényleg Gyurcsány és a DK a legnagyobb problémája, erre világít rá nagyon helyesen a hvg. Mégpedig azért, mert a magyar választók által, a saját akaratukból megválasztott 21 EP képviselőből 19 fasiszta, oroszpárti, EU ellenes szélhámos gazember. Nyilván azért szavazták meg őket, mert velük illetve pártjaikkal tudtak leginkább azonosulni a politikai kínálatból. És akkor ott van az a 2 dk-s képviselő, akik olyan hülyeségekkel foglalkoznak, mint Magyarország lecsúszása, külpolitikai ellehetetlenülése, meg Európai Ügyészség, meg demokrácia, meg hasonló kényelmetlen dolgok. Hát csoda, hogy rosszul érzik magukat mind a választók, mind az általuk választottak, hogy még mindig itt a DK meg a még kitartó választói és már a puszta jelenlétükkel emlékeztetik őket gerinctelenségükre, elvtelenségükre? Az ország nagy része boldog lenne, ha a DK és a szavazói eltűnnének - legjobban talán egy nyilvános kivégzésnek örülnének -, és végre nyíltan fasiszta diktatúrában élhetnének. Az index-sarjak meg boldogan kiszolgálják ezeket az igényeket, hisz ezek az emberek az előfizetőik és támogatóik.
júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Már 2014-ben meg kellett volna tennie.
júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2006 -ban kellett volna kitakarodnia a közéletből. Az Őszödi beszéd után lemondani, és elhúzni, ha én lettem volna a helyében, többé kamera elé sem mertem volna állni. De Feri azt mondja magáról, hogy ő jól poltizál, ezt el is hiszi, így nem fog visszalépni.
júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A mostani választási eredmény is alátámasztja, hogy jól politizál.
júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Értem, miről megy itt az okoskodás. A Fidesz pénzeli a Dmdiktafonos csávót és a Ferit is, hogy rohadna le.


Más. Ha a DK-nak ciki a Tisza, mit mondjon a többi mikropárt, pl momentum, párbeszéd, mszp, stb?

júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 SzocdemOliver ***** válasza:
23%
Magyar Péternek kellene takarodnia, addig ameddig nem késő. Semmi szükség az Orbánt leváltani akaró szétverésére, ez egyedül Orbán Viktornak fog kedvezni 2026-ban.
júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Gyurcsány nem akarja leváltani orbánt.
aug. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#10 az uniós választáson hány %-ot kapott a Tisza párt?
aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!