Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy Debrecenben...

Páncélos szúnyog kérdése:

Támogatnátok, hogy Debrecenben piramis épüljön?

Figyelt kérdés

Egy piramis egyedi művészetet vinne a kopár Debreceni valóságba. Nem lenne túl hivalkodó, de mégis azt sugalná, hogy ezigen Debrecen a jövő városa.

Szerintem a Fórum mellett bőven lenne hely, ha mégse akkor nyugodtan le lehetne rombolni az ottani iskolát is akár. A cél szentesíti az eszközt. Emellett bőven lehetne a legmagasabb épület is Debrecenben. Lehetne benne pláza,játszótér, éttermek.



júl. 21. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen nagy segítség lenne ez a családok számára!
júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkép támogatnám ha azoknak kellene felépiteni akiknek ilyen remek ötletei vannak.
júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Abban az esetben mindenképpen, ha orbán viktor lenne az első fáraó, akit eltemetnek benne! Akár élve!
júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, Párizsban is van piramis, hiába próbálsz trollkodni.

A piramisnak a mérete és kialakítása jelentősen befolyásolja a megvalósíthatóságát és értékét.

[link]

Jeruzsálembe terveztek egyet:

[link]

A fővárosunkban, a Fiumei úti temetőben is van piramis, a hősök emlékére, ahogy Győrben is van hasonló.

júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, de én nem az ilyen gyenge utánzatokra gondoltam, hanem az igaziakra, amelyek réges-régen épültek a fáraóknak.
júl. 21. 23:42
 6/13 A kérdező kommentje:
4-esen kívül mindenkinek ment a zöld kéz.
júl. 21. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de kizárólag olyan piramis épüljön, mint amilyen az Alien Vs. Predátor filmben volt, majd betereljük oda az összes fideszes politikus, oszt' nekik kakukk.💀
júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Lenne hasznosabb dolog is a városban.
júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

De hát már van piramis, a Nagytemplom mellett.

Miközben lepontozol, megjegyzem, hogy jelentettem a kérdést, hogy tegyék át a Humor kategóriába.

júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van már Debrecenben egy üvegpiramis:

[link]

júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!