Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaznak az emberek...

Miért szavaznak az emberek még mindig a Fideszre, miközben mi vagyunk az Európai Unió legszegényebb országa a háztartások fogyasztása alapján és az átlagfizetések terén csak Bulgáriát előzzük?

Figyelt kérdés
Nekünk ez így jó?

júl. 19. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Jól élünk, fölösleges panaszkodni. A szállodák, éttermek, bevásárló központok tömve vannak emberekkel mozdulni nem lehet. A Facebook tele van tengerpartos, wellnesselős képekkel. Az emberek jól elnek
júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%

9# szerintem meg ez pontosan a TE buborékod, hogy idehaza mekkora a nyomor... nem így van!

Én az átlagos magyarról beszélek, nyilván vannak szegények, nélkülözők, de az átlag magyar sokkal jobban él, mint 10 éve pl.

júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

#10 Ja a lakosság egy kis szegletének.


A nettó kerest mediánértéke 341 700 forintot idén, ami azt jelenti, hogy a dolgozók fele ennél kevesebbet keres.


Ezt nem én találtam ki, hanem ez a KSH hivatalos statisztikája.


[link]


Ebből az összegből egyedül nem lehet normálisan megélni, ha az embernek nincs saját háza vagy lakása.

júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

#12 Láttad, hogy miként néz ki egy átlagos falu az ország keleti részén?


Én pl. egyre több hajléktalant és kéregetőt látok a fővárosban, de előbbi csoportból az agglomerációban is.


Az meg vicc, hogy a plázákra és az éttermekre mutogatnak egyesek...

júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

#2


Azt jelenti a jólét, hogy egyedülálló módon itt élősködhet egy réteg a másikon.

Csok, babaváró, családi adókedvezmény.

Vállalkozó itt zsigerelheti ki a legjobban a munkaerőt, így a vállalkozónak ez jó.

A kisvállalkozó is terepjáróval járhat meg Ibizán nyaralhat, akkor is, ha az alkalmazott minimálbérre van bejelentve.

Ott ügyeskedhetnek, csalhatnak, ahol lehet.

júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Kezdem azt látni, hogy igen: nekünk ez így jó. Hámmer:

"Nehogy má'n a Tyúúúúrcsán jöjjön vissza!".

júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16

Már rég nem gyurcsányozik itt senki.

De nézzünk a jövőbe: Mire építitek azt, hogy ha csontig benyalunk a liberális oldalnak (a globális nagytőkének), akkor itt jólét lesz a dolgozó rétegnek? Komolyan van, aki ezt elhiszi?

(Még mielőtt: Nem vagyok fidesz szavazó).

júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Krumpliért.
júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!