Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » M.P-is belépet a hazaárulók...

M.P-is belépet a hazaárulók soraiba?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



júl. 18. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
17%
#8 Hát szerintem az nem kamu, hogy felvette a feleségét, hisz annak egyértelmű bizonyítéka van, maga a felvétel. Ez pedig beteg dolog. Én nem szavazok beteg emberekre, te se tedd! ;)
júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
Azzal persze nincs bajod, hogy orbán gazdád szétlopja az országot.
júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Azzal persze nincs bajod, hogy orbán gazdád szétlopja az országot."


Ezt nekem címezted kisköcsög? AZ nem baj, hogy abból amit Orbán szétlopott bőségesen jutott a kis messiásodnak is??? Amúgy, de, van vele bajom. Ezért vagyok Mihazánkos. Csak az agyhalott idióták szavaztak empére. Miért is?? Mert amellett hogy agyhalottak, nincsenek elveik sem.

1, Nem szavazok olyanra, aki pár hónapja még az általam messze elítélt párt pénzén gazdagodott...

2, Nem szavazok olyanra, aki hangfelvételt készít az otthoni családi életéről...

3, ... és ország-világ elé tárja azt...

4, Nem szavazok valakire csak azért, hogy egy másik valaki ne nyerjen. A szavazás komoly dolog, ha nem tudnátok ti idióta empé-hívő agyatlan marhák!

5, Nem szavazok egy BOHÓC-ra!!!


Szóval fogd be a lepénylesőd kis fasztarisznya!

júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
Le se tagadhatnád, hogy mihasznákos vagy, süt rólad a primitívség. Bár mivel az a fidesz kamupártja, így ugyanúgy orbán a gazdád. De szerencsére a tisza azt is el fogja sodorni a pi*ba a többi álellenzéki megélhetési kamupárttal.
júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát tudod, ezzel a stílussal inkább a saját primitívségedet bizonyítottad be, valamint felültél annak a kamunak is, hogy az MH kamupárt, de nyomjad csak! :D


Amúgy meg: Hajrá Mihazánk!

júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!