Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet, hogy Szíjártó,...

Hogyan lehet, hogy Szíjártó, Orbán stb fideszes vezetők állandóan háborúpárti nyugatoznak?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes, az oroszokra soha nem mondják háborúpártiak, háborút szítanak, mennyi emberélet szárad a lelkükön. De az oroszokra soha nem mondanak semmi rosszat. Soha, nem olvasni Szíjártó semmi rosszat nem szól rá.


Csak a nyugat él háborús propagandán, háborús hangulat, béke ellen vannak stb.. Állandóan így háborúpártiak meg, minden ocsmányság.


Érdekes még, hogy az iráni , fehérorosz fegyverszállításokra se szólnak rosszat ők ugye az orosz hadsereget látják el. Sőt még kimennek, és békepártinak nevezik őket, miközben Fehéroroszország területéről is lövik Ukrajnát az oroszok.


júl. 17. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9, igen, elég sok magyar nőt -és férfit-, csináltak fel akaratuk ellenére ezek az édestestvéreitek.
júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
28%

Na szóval:

Aki magyar, az nem szereti az oroszokat. Tehát, ha a Fidesznél " Nem szól már a ruszkik haza..." ( Csak keressetek rá az idézetre. :), akkor a Fidesz nem magyar. Na igen. Mielőtt a zöld pipára nyomnál...az ukránokat sem szeretjük. A háború szar dolog. Jártam a balkánon Jugoszlávia szétesése idején 1-2 segélyszállítmánnyal. Elég csúnya dolgokat láttam. :( Örüljön mindenki, hogy nálunk ilyen nincs.

júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Stroke-ot kaptak és most már csak ugyanazt a pár hülyeséget tudják ismételgetni.
júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen egybites hipnózis szöveg, ezek meg rájuk szavaznak 🤣
júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!