Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor hogy lehet...

Orbán Viktor hogy lehet szabadságharcos, miközben mások szabadságát fosztja meg?

Figyelt kérdés
Vagy ez ilyen fideszes logika? Egyik irányba működik, másikba nem? Mi harcoljunk a szabadságunkért, de pl az LMBTQ embereknek ne legyen semmi joguk, az teljesen ok?

júl. 17. 08:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%

20, hát, amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten, én nem ilyen stilusban reagáltam, nem személyeskedtem senkivel.

Viszont, személyeskedésre, parancsolgató stilusra ne várja el senki, az érdemi vitát.

júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%

Senki szabadságát sem fosztja meg!

Ez hülyeség eleve.

júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17%
Milyen adjon isten? Állítottál valamit, mire leírtam hogy akkor linkeld a hatályos törvényt, ami ilyet ír! Semmilyen stílus nem volt, egyszerű és világos kérés volt az állításod alátámasztására. Erre azóta hisztizel és mindent elkövetsz hogy nehogy válaszolnod kelljen. Nyilván azért, mert közben neked is leesett, hogy nem létezik ilyen törvény.
júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
37%

23, Nem kérted! Egyetlen szóval sem kérted, parancsoltad!

A vita kultúrába ez nálam már nem fér bele.

júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
23, A törvény meg létezik.
júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

#24

Kértem. Hogy csak hiszti és mellébeszélés megy, bizonyítani egy szavad se tudod semmivel, csak velem kötekedsz, ezzel el is mondtál mindent az álláspontodról.

júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
49%
26, én csak a varázsszót várom rendíthetetlenűl!
júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam én.
júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
77%

Átlag jobber: "Én nem vagyok homofób de jobb lenne a világ ha minden b.zit kivégeznének."


Csak még ahhoz is gyávák hogy bevallják, egymás között meg ez megy, tudom mert voltam már fideszey meg Mi Hazánkos rendezvényen is.


A jobboldalnál tényleg nincs gázabb, még a saját ideológiájukat sem merik felvállalni, ellenben mindenért rinyálnak megállás nélkül. Tipik egyke gyerekek akiknek a szülők kinyalták a fenekét és nem tanulták meg hogy mások is számítanak a világon, aztán így nőttek fel.

júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
83%

Sokaknak mást jelent a szabadság.


Számukra azt jelenti, hogy a gazdagok a végletekig vagyonosodhatnak, élősködhetnek másokon.

Minden más ettől eltérő vélemény az számukra kommunista.


Szerintük családtámogatás címszóval pozitív diszkriminációba hozni a gyerekvállalókat jogos, persze az nem kommunizmus, hogy akinek nincs gyereke, attól elvesznek és másnak adják, szerintük ez a szabadság.


Ráadásul a melegektől még az esélyt is elveszik az örökbefogadástól.

júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!