Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az hogy a Coca Cola cég...

Igaz az hogy a Coca Cola cég kifog vonulni Magyarországról ha Lázár János törvényt módosít?

Figyelt kérdés
júl. 16. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%

10.


Oroszországban ugyanúgy kapható....

júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nem igaz.
júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem valószínű.
júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

A sóher magyar ezzel is úgy van minden mással. Suzuki árában szeretne Mercedest, de abból is valami jó nagyot.

Ide a mindenben mű csatos bambi pont elég jó lenne.


A Fanta narancstartalmán háborogtok, de a 12%-os gyümölcstartalmú ivólevet zabálja mind, nem a 100 %-ost, mert az olcsóbb.


És mindeközben a promózzuk ezerrel az okádék csiki sört, meg chipseket?

Mert az Romániában semmivel sem jobb mint nálunk?


És egyáltalán, miért az olasz recept a mérvadó? Miért nem az osztrák, ahol csak 3% a gümölcstartalom?

júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%

#14

Biztos 3% az osztrákoknál? Ittam náluk fantát, valahogy sokkal közelebb állt a narancshoz az íze mint amit nálunk adnak fanta névvel. Mondjuk ott nem engedi az élelmiszertörvény a cukor helyett az istentudjamivanbenne izocukrot mint nálunk, ez már alapból adhat neki egy fals ízt. Lehet hogy nem én vagyok az átlag, de mivel ritkán iszok szénsavas édes löttyöket, megengedhetem magamnak hogy drágábbat vegyek ha jobb a minősége, de ilyet nem találsz nálunk, ha drágább, akkor csak a névért fizetsz többet, nem a beltartalomért. Különben most találtam egy vaktesztet, ahol sokféle szénsavas narancsot teszteltek, köztük a fantát is, és messze nem volt az első háromban, az Apentát hozták ki a legjobbnak, veszek is egyet próbának. Ugyan ez van a rostosban is, igazad van, veszik a 12%-ost mintha ingyen lenne, pedig még árban is jobban járnának ha felhígítanák cukros vízzel a 100%-ost. Én eljutottam a Lidl facsart, hűtött 100%-os narancsléig, mást nem is iszok, még az azonos árú hohesc-től is ég a belem, úgyhogy azzal is trükköznek tutira.

júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Reméljük. Talán a 130 kilós öregasszonyok aránya leesik 99%-ról 97%-ra...
júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

#15


[link]


Ha a cikkben hazudnak, akkor én is, de hajlamos vagyok elhinni a dolgot. Pláne, hogy más országok receptúráit is felsorolják.

júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

#17

Miután nálunk sikeresen tönkretették a cukoripart, többek közt azért, hogy helyet csináljanak a multi USA-labanc tulajdonú szabadegyházi Hungrana cégnek, aki a kukoricából gyártott izocukor nevű méreg előállítója-forgalmazója, majd törvényileg megengedték, hogy ezzel a kemikáliával helyettesítsék az összes nálunk gyártott üdítőben, élelmiszerben a répacukrot, azóta nincs egy normális üdítő kis hazánkban. Mellékesen a glukoz-fruktoz szirupnak titulált izocukor fogyasztása bizonyítottan korrelál a 2-es típusú cukorbetegséggel, amiben szenvedők száma nálunk az izocukor 2000 körüli bevezetése utáni 10 évben megduplázódott (800 ezer fő).

júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem veszteség, ha Coca Cola szintű paraziták eltűnnek innen...
júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

A magyarok már gyerekként kezdik a masszív alkoholizálást.

Hungarikum.

Max. leszoknak a pancsolt vörösbor/ pancsolt Cola kombiról

júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!