Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Magyar...

Trombitás Kristóf keresztény kérdése:

Mi a véleményetek Magyar Péter botrányairól?

Figyelt kérdés
Nagyon felháborító amit művel ezért kell a fideszre szavazni.

júl. 15. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Az a véleményem, hogy semmi botrány nincs körülötte, csak a Fidesz-média hazudja ezt állandóan.
júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Èn a bulizós botránya óta nem követem a csókát, EP rászavaztam, 2026-ban már nem fogok, ha ő lesz a miniszterelnök jelölt.
júl. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Gecc, még mindig itt tartunk? Nem vagy valami okos, igaz kérdező?
júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, és azokon túl amit felsoroltál, még ő vette rá Évát, hogy egyen a tiltott gyümölcsből, ő feszítette keresztre Jézust, ő lőtte le Ferenc Ferdinándot meg Kennedyt, őmiatta volt a pestis- meg a COVID-járvány is. Minden rosszért, ami csak létezik, ő a hibás.
júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

14-es, ejha!


Hát mindezekért nem Soros György a felelős? Nem is Brüsszel és a migránsok?

Még csak nem is Gyurcsány Ferenc?

:-)))))

júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

12: az egyszeri szavazó keresi a tökéletes, makulátlan vezetőt, aki mindent megold és minden fölött áll. Ilyen ember nincs. Azt kell nézni, hogy ha hibázik tud e bocsánatot kérni és tanul e belőle (vagyis nem csinálja meg újra vagy nem csinál hasonlót sem)


Nem volt egy okos dolog tőle az egész ötkertes dolog, de ettől még nekem sokkal fontosabb, hogy a következő két évben érdemben mit tesz az országért, a magyarokért. Lesz rá lehetősége bizonyítani.


A fent felsoroltakat felfújtnak tartom.

Pl. Az hogy valakik álszenteskedni templomba járnak (és onnan kijönnek) nem jelenti azt, hogy ne lehetne a fejükre olvasni a nem éppen keresztényi bűneiket.

júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15: De, persze, mindannyian összejátszanak.
júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%

"Nagyon felháborító hogy templomból kijövő emberekkel ordítozi",


Tamás Barnabás putnoki polgármestert és híveit szólította meg, aki korábban ezt mondta: "Nem mindig gondolkodik helyesen a választópolgár, és olyan embereket enged a fazékhoz, akik nem a fazékhoz valók, hanem a guillotine alá." Meg ezt: "Ha nem fideszes lesz a képviselőnk, akkor bizony szopni fogunk. Lóf@szt fognak adni olyan területre, ahol nem fideszes a képviselő. Az az igazság, hogy én sem adnék."


"szétver egy éttermet",

Senki nem vert szét semmit, nézz utána jobban.


"évekig veri terrorizálja a feleségét",

Még Varga Judit sem állította, hogy verte volna.


"egy diszkóban nőket zaklat"

Csajozni próbált erősen ittasan. Biztos vagyok benne, hogy te még soha nem csináltál ilyet.


"egy nőt szekszre akart kényszeríteni."

Állítja egy nő, aki amúgy fideszes képviselőjelölt. (Egyébként: szex, nem pedig szeksz.)

júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!