Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely mégse olyan...

Karácsony Gergely mégse olyan jó főpolgármester?

Figyelt kérdés
Nem sok szavazattal nyert Gergely. Ami azért furcsa, mert Budapest nem annyira fideszes város. Karácsony már ennyire vállalhatatlan, hogy kis híján a fidesz jelölt győz?
júl. 12. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Imádom hallgatni, ahogy rinyáltok Fidderek.
júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Nyilván sok autós nem szavazott rá, Tarlós volt eddig a legjobb, de hát nem kellet hat most ez van.
júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Ne is mondd. Én is imádom, amikor 4 évente sivalkodtok az eredmények láttán. Készülj fel az ajvékolásra, mert 2026 már hamarosan itt van.

júl. 12. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Kegyelemkettes.
júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Ezek a hivatali beosztások nem szakmai rátermettségről, hanem politikai loyalitásról (magyarán seggnyalásról) szólnak.
júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

A választások alapvetően népszerűségi versenyek, tehát nem következik belőle egyenesen, hogy jól vagy rosszul töltötte be az egyén a funkcióját. Lásd. ennek ellenpéldáját Demszkyvel, aki kisebb teljesítménnyel is nagyobb népszerűséget élvezhetett.


De nagyon sok minden befolyásolja a választói akaratot. Én például azért szavaztam Vitézy-re, mert a fideszesek közt is a vállalhatóbb fajtának tartottam ÉS MERT tudtam, hogy a kormány annak fényében fogja szívatni, vagy teret engedni a városnak, ahonnét a polgármester jön. Az, hogy sokan megzsarolva érezték magukat a fidesz által, az rontja Karácsony esélyeit, de nem az ő személyére szól az átszavazás. És látszik, hogy mozognak a fogaskerekek:

[link]

júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Helyi önkormányzati választások 2019

KARÁCSONY GERGELY 353 593 (50,86%)


Helyi önkormányzati választások 2024

KARÁCSONY GERGELY 371 538 (47,53%)


Ez ugye azt jelenti többen szavaztak rá mint 5 éve, annyira kínos ahogy vergődtök nem a fidder jelölt nyert 3x számlálás ellenére se.



Viszont az első kerületi szavazás instant csalás. Ugye a provokátorfigyelő fidelitaszból felbukott Böröcz nyert 463 szavazattal, viszon "Más EU tagállamok állampolgárai 825" 825 migráns döntötte el a fidesz nyerjen, ezért nem nagyon hisztikéztek.......

júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

"Készülj fel az ajvékolásra, mert 2026 már hamarosan itt van"


Még csak 2024 van, de te már ajvékolsz.

júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván sok autós nem szavazott rá"

No és kire szavaztak, aki méginkább korlátozná az autókat, kitiltva a belvárosból és lakóövezetek közeléből?

júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ellenben a fidesz annyira alkalmatlan volt, hogy vissza is kellett lèpjen, annyira utàlja ôket minden budapesti. Vagy tàn nem ìgy törtènt? :D
júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!