Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ibolya Csenge (Megafon)...

Ibolya Csenge (Megafon) szerintetek is egy AI-generált karakter?

Figyelt kérdés

[link]

Valahogy számomra nagyon mű hatása van ennek a "nőnek", és minden egyes megnyilvánulásának, ahogy elővezeti az unalomig ismételt kormánypropagandát. Nem mellesleg a Deltában is megmutatták már, mire képes a mai technika - teljesen logikus lépés ezek után hasonló módon létrehozni az agymosó robotokat, könnyebb is, mint élő embert találni ilyen aljas feladatra. Valószínűleg senki sem találkozott vele még élőben (bár mintázhatták persze valós személyről is), ettől függetlenül a többség láthatóan beveszi... ami elég rémisztő képet fest arról, hogy ma már hogyan lehet a technológiával visszaélni, és nem csak a disztópiákban létezik ilyen...



júl. 11. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is az, egyértelmű
Nem, biztos vagyok benne, hogy ő is ugyanolyan élő Fidesz-birka, mint a Kopasz oszt
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy undorító nő! Semmi más
júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen szinten még nincs a robottechnológia. Egyébként részt vett a fidesz évértékelőjén, mint "függetlenobjektív riporter", szóval biztosan valós személyről van szó.
júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Az AI ennél ügyesebbet tudna ma már szerintem.
júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Úgy érted, tényleg ott volt, lehetett találkozni vele élőben? Vagy csak a facebook oldalára töltött fel videót, mintha ott lett volna, de egyébként elvileg bárki utólag rászerkeszthette?
júl. 11. 22:55
 5/14 felkelhetetle ***** válasza:
26%

Én értem mire gondolsz kérdező, de ő igazi ember, a tartalmak nem generáltak.

Tény, hogy A.I-val már félelmetesen valóságos dolgokat lehet generálni, de annyira azért nem, hogy ne lehesen megmondani alapossabb vizsgálás után, hogy az igazi-e.

Szerintem te túl jóhiszemű vagy, ha azt gondolod, hogy milliós fizetésért nem találnának ilyen mocskos munkára ilyen jól kinéző macákat, pont Magyarországon. :D

júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%
A Megafont és az intelligenciát egy mondatban említeni igencsak balga tett.
júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
És akkor muszáj ilyen nőtárgyiasító kommentet írni mint a 7. A saját seggedet szagolgassad, ne idegenekét. Ezért tart itt ez az ország mert az ellenzék nagy része is ilyen mélyre süllyedt.
júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem nő. Propagandista
júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy jól néz-e ki, az nyilván ízlés kérdése... persze én is kíváncsi lettem, hogy ki ez a csaj, amikor fizetett hirdetésként felbukkant. De valamiért olyan benyomást kelt, hogy valami nagyon nem stimmel vele, egyáltalán nem tűnik természetesnek. Érdekelne, hogy tényleg ott tart-e már ez a maffia, hogy élő szereplőre sincs többé szükségük az online agymosáshoz? Simán benne lehet az is a pakliban, hogy most tesztelik a közönséggel a deepfake technológiát, és ha már elég hatásos, akkor holnap már a számukra nemkívánatos közszereplők kicsinálására fogják felhasználni. Nem is kell már semmilyen "elqrtuk" felvételt megszerezni, majd készítenek ők bármikor, bármilyet, bárkiről. Én is mondhatom, hogy ne legyünk naivak, pl. a kínai állami szerveknél már 1000%, hogy megvan hozzá ilyen szinten a technikai háttér, és pont a Fidesznek okozna gondot ahhoz hozzáférni? Hogy magát a propagandát pedig már jó ideje valami ChatGPT jellegű alkalmazás gyártja futószalagon, arra is mérget lehet venni szerintem.
júl. 12. 07:54
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
8 Akkor miért olyan kommenttel vezeti le a feszkót ami nőre vonatkozik. És még szavazgattok lefelé, szánalmas. Ezért rühellem az ellenzék ilyen tagjait, de mocskosul, azok az ocsmány mémek amiket gyártanak, intelligencia nulla, lemennek kutyába kb. Nem mintha a fideszesekért oda lennék, de nehéz a sok állatkreténtől észrevenni a normálisakat mindkét táborban. Ja és csak szólok hogy ezzel a színvonallal a saját sírotokat és az ország sírját ássátok, ugyanis ha kicsit értelmesebbek lennétek már rég meglenne minden amit akartok.
júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!