Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mit jelent, hogy a miközben...

Az mit jelent, hogy a miközben a magyar kormány aláirta Ukrajna NATO csatlakozásáról szóló kiálltványt, Szijjártó szerint nem lehetséges? Ő nem a magyar kormány tagja? Vagy a magyar kormányt nem informálta erről?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 11. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mivel háborúban álló országot nem lehet felvenni, így jelenleg valóban nem lehetséges. Ettől még el lehet fogadni egy kiáltványt, amiben leírják, hogy majd valamikor a jövőben tag lesz, ennek semmi konkrét jelentősége nincs az üzeneten kívül.
júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hivatalosan, tudtommal a ruszkik máig nem üzentek hadat Ukrajnának és még mindig érvényben van az a törvény náluk, miszerint nem lehet háborúnak hivni a különleges katonai hadműveletet. Tehát, ez hibátlan. Ukrajna, simán megfelel a NATO tagságnak.
júl. 11. 09:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Sőt, Orbán Viktor, tavaly Pekingben, maga is különleges katonai hadműveletnek nevezte, azt, ami Ukrajnában történik.
júl. 11. 09:33
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha felveszik, akkor a NATO fog háborúzni Oroszországgal. Ennyi erővel simán hadat is lehetne üzenni Putyinnak.
júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Több értelme lenne hadat üzenni, mint ülni és várni, hogy legközelebb melyik országot szemeli ki magának, ahová elmegy "nácitlanitani".

Ha Ukrajna hozzánk akar tartozni és ezt a magyar kormány is jóvagyta, akkor Szijjártónak, mi baja van?

júl. 11. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

De akkor mire várunk?? Nem haltak még elegen meg, vagy az USA még lát pénzt az elhúzódó konfliktusban? Vagy miért csak most, de még most se, lépik ezt meg?

júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én se a magyar kormány, se Szijjártó nem vagyok, ha engem kérdezel, én támogatnám, hogy a magyar kormány üzenjen hadat Oroszországnak.

Továbbra sem értem, hogy mire hivatkozik ez a Szijjártó.

júl. 11. 09:43
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
#6 Oroszorszàg mèg nem szerzett elèg gàzmezőt
júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De a kérdés, nem is a ruszkik, hanem, hogy Szijjártó, miért mond mást, mint a magyar kormány. Mintha a jobb kéz, nem tudná, mit csinál a bal.
júl. 11. 10:06
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
2: nem, nem felel meg, nem a szavakkal való bűvészkedés számít, hanem a valóság.
júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!