Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterrel szövetségesei...

Magyar Péterrel szövetségesei mernek megosztani bizalmas infókat? Vagy félnek, hogy be van poloskázva?

Figyelt kérdés
A poloska néven közismertévált 5.-ik kerületi botrányhős megbízhatóságára milyen hatással van, hogy bepoloskázva vette fel az egykori igazságügyiminisztert, aki a felesége volt?

júl. 10. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Bár ne lenne igaz, de én már láttam, hogy az utcán is random embereket bepoloskáz.


Úgy tűnik ez ilyen: aki egyszer felvesz egy beszélgetést, az onnantól teljesen megőrül, és mindent fölvesz.


Sajnos kevesen látják ezt olyan élesen, mint Te.

júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem lesz hosszúéletű politikus. Szépen lassan minden megmozdulása arra mutat, hogy jó időben volt jó helyen és ügyesen kihasználta egy végletekig megfeszült választói tömeg kétségbeesett messiásvárását, de az már most jól látszik, hogy számos olyan tulajdonsággal, intellektuális képességgel nem rendelkezik, ami egy vezető politikusnál elengedhetetlen.
júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Fú de megy a Fideszes vergődés, ennyire féltek?
júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Miért, vannak szövetségesei?
júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok egy Magyar Péter rajongó, de ez a kérdés már konkrétan gáz 😅
júl. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
#3 Kifejezetten szórakoztatóak vagytok. Már már szórakoztatóbbak, mint a Jehova Tanúi. És még észre sem veszitek
júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!