Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha esetleg az újraszámolásnál...

Ha esetleg az újraszámolásnál nem nyer ne Vitézy akkor van még további lehetőség?

Figyelt kérdés
júl. 10. 13:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg, mert nem lehet tűrni, hogy csalás legyen!
júl. 10. 13:51
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, öt év múlva.
júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg országszerte figyelheti, hogy hol lesz időközi polgármester választás és mondjuk Felcsúton is jelölheti magát.
júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy még vannak Vitézynek lehetőségei hogy idén főpolgármester lehessen!
júl. 10. 13:56
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen alkotmánymodosítással simán főpolgármesterré teszik.
júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5.

Nem lehet , mivel nem fideszes sajnos.


Ellentétben a kék fideszes Karácsonnyal, akit elősegített a fidesz!


De modjuk fellebbezjet a döntéssel szemben.

júl. 10. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen, Karácsony lemond, hogy új szavazás jöhessen, hiszen ő mondta, hogy nm volt legitim.
júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem már csak az maradt, hogy negyedjére is megszámolják a szavazatokat, de ezúttal úgy, hogy kizárólag a Vitézyre leadott voksokat veszik vigyelembe, az összes többit egyszerűen eltépik vagy érvénytelenítik.


Vagy esetleg háborús nagyonveszélyes nagyonveszélyhelyzetet hirdet a kormány és orbán viktor rendeletileg kinevezi.


Vagy legutolsó esély: beleírják az alkotmányba, hogy Budapest főpolgármestere márpedig Vitézy Dávid.

júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Nem véletlen tervezi már Rákay az új filmjét: Vitézy Dévid: Az újraszámlálás joga címmel.
júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, a színpadi változat is készül már a Nemzeti Színházban, Vidnyánszky rendezésében, csak úgy zuhognak a színészek a próbákon, mint a záporeső!
júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!