Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért akarja,...

Orbán Viktor miért akarja, hogy Putyin elpusztítsa Ukrajnát?

Figyelt kérdés

júl. 9. 16:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
Pont ellenkezőleg, a háborúpártiak vetik oda Ukrajnát a háború pusztításának, Orbán Viktor békepárti.
júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Na ha békeparti lenne nem lenne úgy oda Putyinért aki elkezdte a háborút.
júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
55%

#1

Ezt a kijelentést Putyin Orbánnal együtt tette. Szóval most már hivatalosan is ez a fideszes álláspont.

júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%

Annyira békepárti a dagi hogy a kijevi és moszkvai látogatása után az oroszok lebombáztak egy gyerekkorházat.


Inkább maradt volna német szilivel otthon pacalt zabálni ez a kolostordögvész.

júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
18%

"oroszok lebombáztak egy gyerekkorházat."


Kácsa 🦆. Háp háp sáp sáp.

júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
49%
Mert 0rban Magyarország ellensége, igaz hazája a Szovjetunió.
júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 HakapiszikMatyi ***** válasza:
34%
Ukrajna, mint önálló ország kb. senkinek nem kell...33 éve létezik, ha jól emlékszem? Ennél azért voltak hosszabb ideig fennálló államok. a közelmúltban is pl. NDK. Ugyan az, mint most Ukrajna. NDK esetében a SZU, Ukrajna esetében az USA van a háttérben. Európát meg hülyére veszi az USA. :(
júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%

#7

Egyetértek. Az amcsik észrevétlenül 20 millió amerikait betelepítettek 30 évvel ezelőtt, ezért akartak függetlenedni egy népszavazáson. :DDD

júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%

"33 éve létezik, ha jól emlékszem?"


Nagyon rosszul emlékszel, kisfiam!

De ha így is lenne, akkor mi van? Ennyi erővel Magyarország se létezzen, mert csak 1000 éves, míg Anglia vagy 1500.(Nem tudom mennyi, nem is érdekel.)

júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
34%

Nevetséges ezt a bolhacirkusz vita, egyértelmű az, ami történt. Sehol a világon nem védekezhetek azzal, hogy miért mentem át a szomszédba szétverni a házát, és a berendezéseit... hát azért mert izé, azé' tettem, mert provokált. A világon egyetlen bíróság sem adna nekem igazat, csak az, aki az én lekötelezettem, mert fogva van.

A szovjetek megtámadták az oroszokat, úgy gondolom az ukránok a valódi oroszok, a szovjetek az ukránok.

júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!