Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek a legtöbb település...

Az emberek a legtöbb településen ezért választanak általában mindig Fideszes megbízottakat,polgármestert, képviselőket?

Figyelt kérdés

Most is az van mint 5 éve, hogy az ország nagy része megint Fideszes lett. Jól gondolom, hogy a tipikus buta Magyar ember berögződések miatt van megint mindenhol a Fidesz hatalmon. Mert csakis kizárólag a sok suta ember a Fidesz név miatt szavaz egy adott illetőre nem pedig azért mert ennek az adott illetőnek a programját kedvelik a legjobban nem egy ilyet hallottam már aki azt mondta, hogy sokkal szimpatikusabb neki a másik jelölt de a Fideszeste fog szavazni akkor is ha sok hibát követett el, szóval mondjuk ha egy kisebb pártok mint pl a Mi Hazánk, MKKP de akár egy nagyobb párt mint pl a DK, Momentum, Tisza embereinek a programja lehet jobban is tetszik egyes Fidesz szavazóknak.(A Mi Hazánk mondjuk Megyeileg már nem kis párt, mivel szinte mindenhol másodikak lettek de igyis fele annyi szavazattal mint a Fidesz, de polgármesterük sehol sem lett.)

De a név miatt akár egy hazug Fideszest is képesek megválasztani.

Attól még, hogy valakit a Fidesz támogat sajnos Orbán egyáltalán nem tud és nem is akar segíteni a Fidesz kormányzása alatt álló településeken. Ellenben a lopkodásban abban már jobban hajlandóak segíteni, nem mintha az ellenzékiek nem ugyanezt csinálnák főleg a Tisza vagy a DK. Persze én ennek ellenére is ismerek olyan Fideszes polgit is aki valóban normális. És a név ellenére is jó a programja. De nagyon sok Fideszes vissza él a hatalmával és rengeteg más településnek jobb lett volna ha mást választanak ezt az ott élő polgárok is tudják szerintem. Csak hát ki irányítana ha nem a Fidesz.


Ellenben úgy veszem észre, hogy a Pestiek között több értelmes ember van. Mert ott legalább egy ideje nem a Fidesznek nyalnak. Bár úgy veszem észre, hogy ott meg sokat át álltak a DK-Párbeszéd nyalásra. De Vitézy Dávid az LMP jelöltjeként indult, és rá is sokan szavaztak pedig az LMP sem egy nagy párt. De mint kiderült őt is támogatták Orbánék, ettől függetlenül de legalább az ő programja igyis jó volt. Jobb mint Karácsonynak. Tehát a Pestiek lehet, hogy kezdenek végre fejlődni agyilag. És közöttük van a legtöbb olyan akinek van annyi esze, hogy szavazati jogot hivatalosan is megérdemeljék. De akkor már a vidékieknek is ideje lenne.



júl. 8. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, mikor ilyen helyesírással valaki lebutáz másokat.
júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Én Orbán Viktorra szavaztam 22-ben és 26-ban is rá fogok szerintem. De a településünkön mégis a Momentum polgármester jelöltjére szavaztam. Éppen azért mert én nem vagyok egy tipikus Fidesz fanatikus attól még, hogy Orbánnal értek a legjobban egyet. De tény, hogy vannak még hülyék. És a kérdésre a válasz az, hogy: Igen
júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!