Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van nyáron ez a nagy...

Miért van nyáron ez a nagy nyaralás mánia?

Figyelt kérdés
Ez ilyen társadalmi elvárás?
júl. 8. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen
júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Télen ez nagyobb poén, csak azt nem engedhetik meg maguknak a magyarok.
júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom te vagy az idióta szomszéd, aki az erkélyén termesztett virágokkal

pöffeszkedik és sárgul az irigységtől, amikor a szomszéd utazik a tengerpartra.

júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mivel síelni nem tudnak, ezért marad a csóró törölközős strandolás.
júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Azert mert a csajok tangaban furdenek a pasik meg kb a f*szig huzzak le a gatyot, meg a viz alatt ... na mindegy.
júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
38 fok kellemesebb egy vízparton, mint a panel hatodik emeletén, de szerintem erre azért nem olyan nehéz rájönni
júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

6


legkondi

júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtem, ha Isten éltet...


Szeretek a Balcsira menni (szeretnék).


20 év óta legalábbis nyáron elmentem, de az idők múlásával a nyarakat egyre inkább kihagytam. Tömegnyomor, tobzódás, drágaság.


2020-ban voltam utoljára a Balcsin, tehát a nagyon kedves ismerős kempingőrző bácsik, akik ismernek engem, mint a tenyerüket, lehet gondolják, elvitt a kovid.


Na mindegy. Szóval nálam kialakult egy hibrid megoldás (amíg megfizethető volt). Télen padlásszoba - hólapátolásban együtt toltuk a családdal. (2000-es és 2010-es évek telei). Nagy szeretet volt. Nyáron szezon előtt néhány nap a még üres kempingben (június első fele) - béke és nyugalom, és fülemüledal! Ha sikerült akkor pedig szeptember vége (fürdőzéssel), vagy ha nem, akkor október vége (padlásszoba).


Akkoriban (kb 2017-2018-ig) még bárhogy jó volt. Csak az volt a lényeg, hogy nem főszezonban mentem!


Azóta négy év óta nem tudom kitalálni, hogy-mi módon legyen a Balcsi. Marad a gumimedence.

júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok. És leírom a helyszíneket...


Padlásszoba-időszak néhány napja: Fonyód belterülete.


Kemping-időszak néhány napja: bélatelepi Napsugár Kemping.


Napközben autós kirándulások, délután fürdés, nyáron a tóban, télen Csisztafürdőben.

júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert nyaralni alapvetően nyáron szokás. Nem elvárás hiszen te nyugodtan ülhetsz otthon.
júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!