Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok jobboldali azért azonosítj...

Sok jobboldali azért azonosítja a drag queenekkelna baloldaliakat, mert ők valójában látens closet gay-ek?

Figyelt kérdés

júl. 8. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Inkább azért mert a "jobb"oldal semmilyen valós eredményt nem tud felmutatni, így inkább megy a gyűlöletkeltés a másik oldal ellen.
júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Természetesen!!! Hiszen a genderistáktól már évek óta tudjuk hogy mindenki bzi csak lehet hogy nem tud róla!


Gát persze Pityu! Hogyne Pityu!!!!

júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyébként voltam mar több drag shown is, és nagyon jók. Van pár magyar profi is

;)

júl. 8. 12:43
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Skandinávia elrabolt gyermekei.


Ezt a filmet nézd meg!

Az egész LMBTQ lobbi mögött pedofilok állnak.

júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbb ellenzéki azért Orbán-ellenes, mert látens fideszesek?
júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5, igen, én midig is az ő pártjára akartam szavazni, csak nem sejtettem... ezért nem szavaztam rá soha.

A szexualitást és a politikát ősbűn volt összemosni.

júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

#4


Meg az átoperálós orvos és gyógyszergyártó maffia.

Ezért akarják mindenhol államilag finanszíroztatni az átoperálást...

júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sindelar ***** válasza:
67%

Akinek a melegek körül forog az élete, és állandóan róluk beszél, az valószínűleg arról akar terelni, hogy neki vannak ilyen hajlamai. Hogy terelje magáról a gyanút.


Tudat alatt ez is benne lehet, de leginkább az a céljuk, hogy a kapitalizmus problémáiról tereljenek. Mennyivel kényelmesebb nekik erre a területre terelni a témát, mintsem arról beszélni, hogy egy átlag magáncég személyi jellegű ráfordításai hogy oszlanak meg a tulajdonosok és a dolgozók között. Utóbbiról elég kínos lenne nekik beszélni, ezért drag queeneznek. Terelés.

júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

"A szexualitást és a politikát ősbűn volt összemosni."

Ezt írd meg azoknak is, akik arra építenek civil szervezeteket, hogy kinek kire áll fel.

júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#1

Mondjuk ezt én pont fordítva látom. Nem Magyarországon, mert itt baloldal sincs. De Európában a baloldal semmi érdemlegeset nem tesz, szélsőségesek, és minden témában rombolják a konszenzusokat és nyomatják a saját, radikális, valóságtól elrugaszkodott hülyeségeiket, valóságban pedig semmit nem érnek el. Kb. mint a HR a multiknál, párhuzamosak a valósággal. És kárt okoznak, lásd migráció, értelmes keretek között lehetett volna kezelni, helyette mi lett belőle? S a jobboldal takarít fel utánuk.

júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!