Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbi nevet a végén?

Orbi nevet a végén?

Figyelt kérdés
Kiraktàk a néppàrtbòl, nem vették fel Meloni mellé. Szövetsègesei cserbenhagyták, de õ megcsinàlja a sajàt frakciòjàt és õ lesz a Boss of europe? A nyugati vezetõk pedig a lábai elõtt fognak heverni?

júl. 5. 21:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

""Tegnap még az volt a bajotok, hogy Kíjevbe ment és nem Moszkvába. :D"

Szalmabáb."

Valóságtagadás.


""Csak az olyanokat zavarja Orbán moszkvai látogatása, akiknek nincs saját gondolatuk és bégetik, amit megmond nekik a propagandájuk."

Ez is téves."

Mégsem lehet annyira téves, ha meg sem próbálod cáfolni. OK, értem, hogy saját gondolat nélküli birkaként ez megoldhatatlan szituáció neked. :D


"Az nettó szégyen,..."

Az a szégyen, hogy teljesen alaptalanul mondasz dolgokat. Kikesz szolgálsz, csicska?

Eszebe sem jut (pedig ott van hely bőven), hogy azok a konteók, amiket írsz, köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.


Ezek az alázások csak a propagandában létezek.

Szólok. hogy Putyin egészen mást mondott. Nem szabad beszopni mindent, amit a propaganda ír!

júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

"Valóságtagadás."


Nem, nem az. Én nem kommenteltem a politikába az elmúlt egy-két napban szóval ilyet tőlem nem láttál. A többit rendezd azokkal akiktől ezt olvastad.


" hogy saját gondolat nélküli birkaként ez megoldhatatlan szituáció neked. :D"

Attól, hogy ugyanazt ismételgeted még nem válik valósággá. Normálisan megfogalmazott indoklást kaptál amit ugye " meg sem próbálod cáfolni"... :D


"Szólok. hogy Putyin egészen mást mondott. Nem szabad beszopni mindent, amit a propaganda ír!"


Láttam a közös sajtótájékoztató videóját, nem olvastam erről sehol. :D

júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, nem az. Én nem kommenteltem a politikába az elmúlt egy-két napban szóval ilyet tőlem nem láttál. A többit rendezd azokkal akiktől ezt olvastad."


Az előző kommented (és ez is) a valóságtagadás. :)


"Attól, hogy ugyanazt ismételgeted még nem válik valósággá. Normálisan megfogalmazott indoklást kaptál amit ugye " meg sem próbálod cáfolni"... :D"


Persze, leírtad, hogy amit írtam az nem igaz, aztán másról hadováltál. :D


"Láttam a közös sajtótájékoztató videóját, nem olvastam erről sehol. :D"


Kár, hogy nem ezt mondta. :D

júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az lenne a jó, ha 370 helye lenne az eu parlamentben...akkor aztán narancssàrga lenne az eus térkèp. Vagy az is jó lenne ha a mi Vityànknak annyi helye lenne h vele kéne egyeztetnie az eus vezetõknek a fontosabb döntésekben ;)
júl. 6. 08:21
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Szégyellem, hogy Orbán magyarnak hazudhatja magát!
júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Következõ választáson Orbira fogtok szavazni?
júl. 6. 13:10
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha olyan bohóc az összes társa mint Kickl, akkor abból tényleg nagy cirkusz lehet még.

Despota Antiszemitisták Ligája.

júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a végén orbi et urbi lessz
júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!