Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ezt az úriembert még aznap...

Ha ezt az úriembert még aznap letartóztatták, akkor Magyar Pétert miért nem?

2024. júl. 5. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10


Nagy kaland. Az előző ciklusban a parlament fidesz frakciójában három vádlott és gyanusított ült háborítatlanul (Simonka, Boldog, Völner) hogy meg legyen a 2/3 a szavazásnál.


Sivalkodtak miatta az orbánista szavazók? Nem. Akkor most mi a gond?

2024. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11


Szájer miatt sivalkodott az ellenzék? Hajaj!


Akkor mi a gond?

2024. júl. 6. 17:58
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

A fő probléma az, hogy Petya úgy adta elő a történetet, hogy nincs itt semmi látnivaló kérem szépen. Tovább lehet menni! Valaki a képébe dugott egy kamerát és ő meg ezért dulakodott egy kicsit. És persze az Tisza szekta hívői ezt be is szpták.


A videók és a tanúvallomások alapján viszont, úgy áll össze a kép, hogy Peti részegen 20 év köröli fiatal lányok lába között csószott-mászott, és öv alatti részen 10 centi távról vette szemügyre anatómiájukat, amit a lányok barátai egy idő után szóvá tettek illetve összeszólalkoztak Petyával. Az esetet többen is videózták és az egyik közel ment a telefonnal, hogy lehessen hallani mit beszélnek. Erre Petya kicsavarta a telefont a kezéből és el tette. Mire föl dulakodás kezdődött. Ekkor hívták a biztonságiakat, akikkel Petya folytatta a dulakodást, akik nyakfogással vezették aztán ki a diszkóból mint egy kutyát. Petya közben vagy utána fenyegetőzött, hogy kapcsolataival bezáratja a disco-t. Az épület előtt gyanús foltokkal a nadrágján még hőzőngött egy kicsit majd elment és a Dunába dobta a telefont.


A rendőrség alapos gyanúval nyomoz garázdaság és rablás ügyében. Halmozatiként simán kaphatna 6 évet érte, de persze nem fog mert a kutyafáját neki, nem fogja feladni a mentelmi jogát hogy tisztázza az ügyet. (Amin valszeg nincs mit tisztázni)

2024. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Az esetet többen is videózták..."


És ezek a videók hova is lettek feltöltve? ...vagy pont ez a lányok alá nézés sehova? ...csak a propagandába de oda is csak szövegesen?

2024. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2024. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!