Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna és Cseh Katalin...

Donáth Anna és Cseh Katalin tényleg hazaárulók lennének? Örültök neki, hogy kiestek az EP-ből?

Figyelt kérdés

júl. 3. 16:04
1 2
 11/13 SzocdemOliver ***** válasza:

Érdemes volt a Magyarországért dolgozó, aktív, emberfeletti teljesítményt nyújtó Donáth Annát és Cseh Katalint lecserélnie az ellenzéki szavazóknak Magyar Péterre. Semmit se fog csinálni az EP-ben, csak felveszi a fizetését és elmegy diszkóba verekedni. Gratulálok nektek, ezt remélem megbánjátok majd!



A demokratikus pártok egyetlen kritériumát sem teljesítő Tisza párt felvétele nyilván Weber személyes bosszúja, mert az előző ciklusban pályázott az EB elnöki posztjára, de addigra már a fidesz kizárásához vezető komoly ellentét alakultak ki Orbán, és a Néppárt között, aminek a következtében Orbán megpuccsolta az addig esélyes Weber megválasztását, majd a javaslatára Macron támogatásával Ursula von der Leyen kapta meg az elnöki megbízást. A vicc az egészben az, hogy mostanra az elnöki poszton újrázó von der Leyen ellen egyedül Orbán szavazott, és mára már őt is az egyik legnagyobb ellenségének tekinti.

júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a fidesz az. Elárulta az Uniót, NATO-T, és putin répát cumiz. Mondjuk nekem azok a csajok furák, már 1-2 éve nagyon nem tetszik Donáth Anna, pedig régen nagyon cuki volt. A politika tönkreteszi az embert, mert azt kell mondania, ami szavazatot hozhat. Mondjuk nem tartom őket hazaárulónak, az messzemenően a fideszre igaz.
júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan helyen dolgozom, és azt tudom mondani, az alapján, amilyen szintű papírozásokkal lefedett lopások voltak és vannak a rendszerben, hogy nagyon helyes, hogy az EU pályázati források nem jönnek ide, és maximálisan támogatni tudtam a két nő tevékenységét. Az ikonikus lombkoronasétány csak aprópénz. Fillérek. Több olyan üzemről tudok, amelyek milliárdokért lettek felépítve, nem termelnek semmit, abszolúte semmit, és a pályázó csupán azt várja, hogy leteljen a fenntartási időszak 5 éve, hogy ki tudja belőle venni a pénzét. Igen, benne állnak az ipari robotok, abszolút high-tech ipari termelőgépek százmilliókért. Szóval igen, sőt előbb kellett volna az EU-s pénzeket megvonni. Készült az Európai Bizottság megbízásából.
júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!