Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc takarodjon a...

Gyurcsány Ferenc takarodjon a politikából?

Figyelt kérdés

Vonuljon vissza.

Mondjon le minden politikai tisztségéről, a DK-ban betöltött szerepeiről.



#Gyurcsány Ferenc #nyugdíj #visszavonulás #DK #Politikai közélet #Pápai gyerek
júl. 2. 18:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
#3 az a szomorú, hogy Magyarországon az ellenzéki szavazók sem demokraták. Demokráciában bárki politizálhat, max nem szavazok rá.
júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem baj, úgy sincs igény másra, és legalább Orbán eltakarodik, ha a fél Ner megy a börtönbe, Orbánt megüti a guta, már megérte, ezt nem érti meg Bartus.
júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Annyi trágya kamupárt van, hogy alig lehet megszámolni, élükön a vezetőjükkel. Miért pont Gyurcsánynak kellene eltakarodni? Nem kötelező rá szavazni! Jobb lenne ha csak a Fidesz lenne? Én soha nem szavaztam a DK-ra és egyenlőre úgy tűnik, hogy nem is fogok. Viszont egy valamiben egyetértek Gyurcsánnyal. Tessék jobban csinálni! Nem csak a DK-nál, hanem az összes pártnál. Elvileg demokrácia van, mindenki előtt ott a lehetőség.
júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Értem én, hogy Gyurcsánynak sokak szerint el kellene takarodnia a politikából. De akkor kiknek nem kellene? És kiknek kellene jönniük a jelenlegi vezető pártpolitikusok helyett? Hol vannak az új emberek? Én azt tapasztalom, hogy mindenki vesztes pozícióból kiabálja, hogy ennek és annak el kellene takarodnia. De hát akkor jönni kellene valakinek aki legyőzi őket.
júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Írja meg a k*urvajó könyveket is a modern magyar baloldalról.
júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%

#6:

remélem a magyar nép nem annyira butuska, hogy Magyar Pétert az ország élére juttassa...

júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%
Ez kicsit olyan, mint ha negyedik, ötödik, hatodik lennék egy versenyen, és követelném, hogy a dobogósok vonuljanak vissza, hiszen miattuk nem kerültem fel a dobogóra.
júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#17

Nem a nézők egy komoly hányada nagyon ellenszenvezik a verseny harmadik helyezettjével.

Az aranyérmest és az ezüstérnest is sokan utálják, de igazán a bronzérmest övezi közmegvetés, azzal eggyütt, hogy neki is van egy kisseb, de szilárd B-középje.


Remélem érthető volt!

júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%
Jó tudni hogyha Gyurcsány eltakarodik, akkor azonnal megbukik a Ner és Orbán Viktor
júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%

#19

Nem azonnal, de a 26-os választáskon elmaradna a Fidesz 2/3.

júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!