Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristáknak, náciknak...

A hungaristáknak, náciknak tényleg csak az lenne ideális világ ha az általuk nem tetsző emberek börtönben ülnének vagy eltűnnének?

Figyelt kérdés
Békében sosem akarnak ők élni a honfitársaival? Esetleg párbeszédre sem nyitottak? Az empátia nekik gyengeség, nem fér bele?

júl. 2. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Én a többi náci nevében nem akarok nyilatkozni, de nekem igen az lenne.
júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Az,mivel vannak veszélyes, káros csoportok. Lásd mit tesz a legnácibb nép a palesztinokkal, arabokkal... velünk is elbántak, de ma is ők teszik tönkre az országot.

Ha itt vizilovak lennének, azokat is el kéne távolítani. Valaki próbált egy vizilovat tartani, belehalt. Nem lehet megszelidíteni. De még sok kutya sem lenne jó szabadon. De még olyanok sem,mint csótányok, poloskák a házban.

júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ez a kommunistáknak (akik ma magukat liberálisnak vagy baloldalinak nevezik) ideális világ. Ők azok, akik a legkevésbé tűrik az ellenvéleményt. Most is, ahol kormányon vannak, mindenhol korlátozzák a szólás- és sajtószabadságot.
júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem csak a hungatistáknak lenne ideális világ, hanem kb minden szélsőségesen gondolkodó embernek. Azaz megkockáztatom: az emberek egy jelentős részének.
júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
A válaszok alapján nem vagyok benne biztos, hogy mindenki a jó kérdésre válaszolt.
júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Olvasd újra a kérdést! Az nem szerepel benne, hogy miben vagy biztos.
júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
7, Igazad van, tényleg nem szerepel benne, hogy miben vagyok biztos. Ugyanakkor, a kérdésben nem szerepel sem Palesztina, sem az ellenzék, sem a kommunisták, meg Isten tudja még mik.
júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Párbeszéd. :D

A farkas és a bárány párbeszéde, eldöntik, mit egyenek meg...

Komcsikkal, izraeliekkel nem lehet párbeszéd. Vagy ők, vagy mi. Minket is kiirtanának, ha tehetnék, mint a palesztinokat. Hiába beszélsz egy parazitával, hogy ne irtsa a palesztinokat vagy ne tegye tönkre az országot, nem fogod meggyőzni. Csak a teljes kiiktatása hatékony. Mint a csótányokkal.

júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy ez igaz. Én még naívan elhittem hogy amúgy nem akarnak ártani embereknek csak a szubkultúrájuknak akarnak kicsit nagyobb teret.
júl. 2. 09:11
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező,hanem vetted volna észre, a csúnya nácik ellenségei még nagyobb nácik. Ők ugye az izraeliek. Tehát tkp. a nácik jók, antifasiszták, az igazi nácik utálják.

Mellesleg nincsenek hungaristák és nácik Magyarországon, de ne is zavarjon. Az antiszemitizmus nem nácizmus.

júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!