Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A progresszív baloldal szerint...

A progresszív baloldal szerint két férfi és egy kutya családnak számít?

Figyelt kérdés
Most a napokban láttam egy posztot, hogy 1980-ban hogy nézett ki egy család és ma. Az első képen még a hagyományos családmodellt ábrázolja, hogy férfi, nő, ketten tolják a babakocsit, amiben egy kisgyerek van. A másodikon meg két extrém külsővel rendelkező pasi, szintén babakocsit tolnak, de egy kutya van benne. Persze ez csak negatív sztereotípiákra próbál erősíteni, de úgyis gáz. Tényleg ebbe az irányba tartunk? Vagyis na, végülis ha így érzik jól magukat az emberek, akkor legyen, de nagy a kontraszt.

tegnapelőtt 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem
tegnapelőtt 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
tegnapelőtt 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de szerintem miért ne számíthatna annak...
tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne?

Nekem vannak ismerőseim, akik pl. az autójukat, biciklijüket, régi babetta motorjukat meg ilyeneket is családtagnak tekintenek. Ráadásul van köztük gyenge képességű Fideszes birka is.


Akkor most mi van a progresszív jobboldaliakkal?

tegnapelőtt 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

4-


és olyan birka is van köztük mint te????

tegnapelőtt 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

"Tényleg ebbe az irányba tartunk?"

Nem hinném, attól hogy egy-két ilyen lüke van még rengeteg heteró pár is, én például csak olyanokat látok az utcán.

tegnapelőtt 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 L.. István ***** válasza:
52%
Mi már az a progresszív baloldal, ez megint valami kitaláció, mint az illiberális akármi?
tegnapelőtt 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
progresszív baloldal,,??????????
tegnapelőtt 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem látom értelmét gatekeepelni a "család" szó jelentését, tőlem két férfi is lehet család még kutya nélkül is.
tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Tehát azt akarod mondani, hogy ha pl. a "hagyományos" családmodellben az anyuka meghal, de volt egy fia, akkor a két férfi megszűnik családként funkcionálni? Mert jelenleg nagyon így hangzik, amit mondasz.


Ha pedig nem, akkor te magad is azt állítod, hogy két férfi alkothat egy családot.

tegnapelőtt 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!