Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mely gazdasági...

Fideszesek, mely gazdasági vagy egyéb mutató(k) alapján gondoljátok, hogy a párt jó munkát végez?

Figyelt kérdés
A mostanában emlegetett "háztartások fogyasztása" amiben utolsók lettünk meglátásotok szerint nem jól mutatja milyen munkát végez a kormányunk. Tehát ha az nem jó a kormány teljesítményének mérésére, akkor mi?
jún. 30. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem mindenben végez jó munkát, túlságosan elkezdték szidni az eut és az ellenzéket ez már nem tetszik.
jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Gazdasági mutató hát az kb. ott tartunk mint a többi volt szociország. Nem nagy különbségek vannak.
jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

2, ez nem igaz. Az aktuális GDP adatok pont az ellenkezőjét mutatják.

Mindegyik volt szoci ország vagy utolért minket -mert korábban alattunk volt-, vagy már rég le is hagyott, mint Lengyelország.

jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem egyértelmű hogy jó munkát végez, egyre több dolog nem tetszik,Lehet Tiszára szavazok 2026-ban, még nem tudom.
jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt a munkanélküliségi rátával jönnek. Nem gondolnám jónak egy olyan társadalmat ahol ugyan 0% a munkanélküliség, azaz mindenki dolgozik, viszont mindenki középkori nyomorban él. Az Észak-Koreai munkanélküliség is 3% körüli, de szerintem a fideszesek sem élnék egy ottani életét.
jún. 30. 18:54
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Én ma ültem egy Bp-Szombathely IC-n, ami 40 percet késett, klíma nélkül, nosztalgiával gondoltam a gyerekkoromra, amikor 0 percet késett, korrekt, működő utastájékoztatás volt, és klíma is működött. Jó munkát végzett pártunk és családunk?
jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Jó 3-as , azt írtam kb. pár %-os különbségek vannak.
jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem jött senki a munkanélküliségi rátával csak te kérdező.
jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Nincs háború meg az ipar az erős.rekord gazdasági növekedés van,és az infláció is rekordmértékben csökkent, pedig Brüsszel mindenhol gátolja a kormányt és pénzt sem ad.
jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
9, mi az, hogy rekord gazdasági növekedés? Mit jelent az, hogy rekord egész pontosan?
jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!