Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy még...

Mi az oka annak, hogy még ellenzéki oldalon is nagyon utálják Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
Mind a Fideszesek, mind az ellenzékiek nagy része utálja. Miért?

jún. 30. 10:28
1 2
 11/15 felkelhetetle ***** válasza:
81%
Orbán, Gyurcsány issza borát és együtt nevetnek a sok idiótán! :)
jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azzon is csodálkoztam hogy, valaki még szavaz rá 4 vereség után nagyon mazohistának kell lenni hogy, valaki be álljon mögé.A másik hogy, dk nem párt mivel 4 vereség után egyböl le váltanának minden vezetöt mert ez párt érdeke.De nem láttom dk van aki elö lépne és momdaná nem kel feri meg klári.De ami ennél is vicceseb hogy, 5% pártrol kel beszélni és a 30 % meg se jelenik az ugynevezet sajtóban.Meg hogy,Ronai Egon még a helyén van azok után hogy, le köpöt 1200000 embert.
jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Gyurcsányt nagyon nem kedvelem, de az ilyen hozzáállást se tudom teljesen megérteni: "valaki még szavaz rá 4 vereség után nagyon mazohistának kell lenni hogy, valaki be álljon mögé"

A választás nem tip-mix, nem a győztest kell beikszelni a lapon, hanem amivel, akivel egyetértesz.

jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 Akkor te be állsz egy 4-szer le szerepelt ember mögé az igen figyelj menjél egy boltba és ott vegyél terméket ami selejtes és utána ne gyere nekem a fogyasztóvédelemel.Hiszen te szereted a rosszat selejtet amit eléd rakok azt te elfogadód mint egy kis malac ha ha.
jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már az vicc hogy, 2024-ben Ferencröl kell beszélni eleve emberek se állnak mögöte 5% senki.Én értem hogy, Ronai Egon nem adót neki piros dossziét és ezért szimpi neked.Meg Feri mondja hogy, neki meg kel bocsátani hiszen aki gyerekeket ver iskolába mint tanár le tölti büntetését és vége csak utána nem tanithat.Aki meg kölcségvetést hamisitót ne vezethet egy országot megint.Mi meg bocsátunk Ferinek de vezetö pozicióba soha nem fog kerülni még egy pénztáros se lehett.Inentöl az igazi kérdés kinek az érdeke hogy, Feri politikába maradjon a Fideszen kivül.
jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!