Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik országba fogtok menekül...

Melyik országba fogtok menekülni a 2026-os Fidesz 2/3 után? Én szerintem Bajorországba fogok.

Figyelt kérdés

jún. 29. 19:20
1 2 3 4
 31/38 árokpart ***** válasza:
52%
Olaszország Népoly, Pompei , Amalfi juhéjjjj!!!!!!!
jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 BécsiFehér ***** válasza:
53%

#26: "nyugdíjasokat hívnak vissza tanárnak akik már annyira nem értenek hozzá"

Honnan veszed, hogy nem értenek hozzá? Lehet, hogy még jobban is, mint a fiatalabb tanárok.

Amúgy, 55 év fölötti katonákat is át akarnak képezni tanárnak, az a nagyobb baj, szerintem.

jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 BécsiFehér ***** válasza:
78%

"Én szerintem Bajorországba fogok."

Biztos, nagyon örülnek majd neked.

jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 BécsiFehér ***** válasza:
53%
Én Trinidádba, mert állítólag a lakói "tüzesek".
jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Olaszország Népoly, Pompei , Amalfi juhéjjjj!!!!!!!"

Ez egyáltalán nem menekülésnek tűnik. Ha ennyire szeretnél ott élni, mehetsz akár már most is, nem? Nyitva az ajtó.

jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
30-as lehet igazad, szeretem a kihívásokat. sokkal nehezebb megtanulni egy másik nyelvet meg beilleszkedni egy másik ország társadalmába, mint hogy itthon várjam a csodát hogy majd úgy is jobb lesz Magyarországon élni valamikor mint most.
jún. 30. 22:37
 37/38 A kérdező kommentje:
Szerintetek beelőzzük majd Bulgáriát? [link]
jún. 30. 22:40
 38/38 anonim ***** válasza:

"szeretem a kihívásokat. sokkal nehezebb megtanulni egy másik nyelvet meg beilleszkedni egy másik ország társadalmába, mint hogy itthon várjam a csodát hogy majd úgy is jobb lesz Magyarországon élni valamikor mint most"

1. Ha valóban szeretnéd a kihívásokat, akkor már rég tanulnád a német nyelvet. A melléknévragozás már megy? Majd akkor szólj!

2. Ha valóban szeretnéd a kihívásokat, akkor nem csak várnád a csodát, hanem tennél is érte, hogy egyre jobb legyen Magyarországon élni neked is, meg másoknak is.

júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!