Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna ha Orbán Viktor...

Mi lett volna ha Orbán Viktor bulizott volna úgy ahogy Magyar Péter?

Figyelt kérdés

Mi lett volna, ha Orbán arcoskodott volna tinilányok lába között, pnja előtt?


Mi lett volna, ha Orbán keveredett volna szóváltásba a képletesen felszarvazott barátaikkal, akik joggal tették volna szóvá a cselekményeket?


Mi lett volna, ha Orbán csavarja ki az őt videózó csávó kezéből a telefont és dobja be a Dunába?


Mi lett volna, ha Orbánt vezették volna ki nyakfogással a biztonsági őrök mert agresszíven viselkedett, feltehetően az őrökkel szemben is.


Mi lett volna, ha Orbán őrjöngött volna a disco előtt seggén vélhetően sz…os foltos nadrágban, hogy kapcsolataival tönkre fogja tenni a szórakozó helyet?


jún. 27. 12:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt Vityának esélye sincs mindezt végig csinálni, mert már a felétől szívrohamot kapna az erőlködés miatt.

Másrészt meg ha mégis végig csinálná, akkor ő lenne a legnagyobb király, hisz a legjobb pajtijának Donáld bácsinak is a kedvenc elfoglaltságai közé tartozik lányok pun_ciját fogdosni és őt is istenítik a fidesz hívek.

jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#9


És az miért is nem mindegy hogy egy 40+os garázdálkodik vagy egy 60as?

Törvény előtt vajon nem mindenki egyenlő? Csak mert ez liberalizmus egyik fő tanítása...

jún. 27. 13:10
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem már attól infarktust kapna, ha beleszagolna egy tinilány sunájába, így a további kérdések már feleslegesek, a válasz pedig az, hogy elvinné a mentő.
jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

#11


Aha

szóval ha egy 60as nem tud lehajolni a pnáig csak a csöcséig akkor az nem garázdálkodhat de ha a pnját is tudja szaglászni akkor minden a legnagyobb rendben


Hát persze!!!

jún. 27. 13:12
 15/31 anonim ***** válasza:
87%

Vitya magángéppel megy az ilyen bulikra és rendszerint lefolyik a székről, mint tette azt a katari vb-n 2 éve.

Róla is van bőven kompromitálló cucc, csak amilyen gyorsan felejt a magyar politika, az annyit ér, mint egy ereszencsúszás.

jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

#14


Nagyjából össze is foglaltad egy libsi értelmi és felfogó képességét.


Szerintem innentől rájuk is lehet hagyni!

jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

#12 nézd, én megnéztem minden videót, amit találtam, ez alapján ennyi történt:

- Magyar Péter fiatal lányokkal bulizott részegen

- Magyar Pétert biztonsági őrök kidobták a szórakozóhelyről, de az nem derül ki, hogy miért

- Magyar Péter az utcán részegen tántorgott, és a nadrágjára vagy árnyék esik, vagy foltos, nem derül ki


Ezek közül egyik sem garázdaság, egyik sem "botrány", egyik sem illegális. A szöveget a ripost cikkekben nem olvastam el, amiről nincs videó, azt nem fogom nekik elhinni. Innentől kezdve nem értem miről beszélünk.

jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
65%

Ha Orbàn ìgy viselkedne akkor a hìvei àllva tapsolnànak ès vàll9n veregetnèk egymàdt hogy "ilyen egy igazi magyar fèrfi! Èn is megtolnàm azt a kiscsajt ha a felesègem hagynà!"


Ez a szint a fidesznèl.

jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

#17


Milyen szerencse hogy szemtanúk is nyilatkoztak már és nem csak te.



Nyilván azért bsztáki nyakfogással Petyát mert példamutatóan viselkedett.

jún. 27. 13:21
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
#20 egy ilyen politikailag túlfűtött témában a "szemtanúkat" sem érzem megbízható információforrásnak.
jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!