Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltudnátok képzelni Dr....

Eltudnátok képzelni Dr. Ferencz Orsolyát Magyarország miniszterelnökeként?

Figyelt kérdés

jún. 27. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Feltételekkel igen
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Azt se tudom ki az
jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Egy zs kategóriás Fidesz kádert? Nem. Meg amúgy is Ferenc. Vagyis Gyurcsány.
jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Az elmúlt hónapok eseményei után nem akarok túl sok női politikust. Mind lebőgött így vagy úgy. (Novák, Varga, Donáth, Kunhalmi stb)
jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szentkirályi Dávidot meg kihagyod? :D
jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as "túl sok"? Pont ez a baj hogy alig van. Szerintem felüdülés, mert a sok durva erőszakos és főleg korrupt férfipolitikusok mellett jó lenne ha több női politikus lenne, Magyarországon extrémen kevés van. A politikusi kultúrájuk is más.

Az meg hogy kik bőgtek le, az tudjuk mi miatt van, 2 Orbán miatt, 2 Gyurcsány miatt. Egyik sem egy szent ember valljuk be. Sőt, merem állítani hogy mindkettő egy elég ravasz nőverő pszichopata. Ráadásul utóbbiról tudjuk hogy viszonya van , előbbiről meg csak sejtjük.


Szóval nem értem hogy miért ne lehetne női miniszterelnöke az országnak? Amúgy ha meghallgatjátok Dr. Ferencz Orsolyát van annyira karakán mint az összes férfi politikus a fideszben.


A fidesznek nyilván nem akarok segíteni mert rengeteg dologban nem értünk egyet de akkor lenne egy valós alternatíva ha végre nem Orbánt küldenék miniszterelnöknek hanem egy ilyen "zs" kategóriás fideszes politikust aki nem mellesleg kifejezetten intelligens és véleményem szerint nem az a korrumpálható fajta mint Orbán-Rogán.

jún. 27. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a szó, hogy "eltudni"?
jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 L.. István ***** válasza:
23%
Nem tudom, ki ő, de nem orbánc, az már plusz pont.
jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ja ez nő az Orbán kormány űrkutatási miniszteri biztosa aki azért felel hogy kilőjjék Orbánt az űrbe egyszer. Játszott a Tündér Lalában is.
jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!