Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt világában mit...

Bayer Zsolt világában mit szimbolizál a latte, hogy ennyire ki van tőle akadva?

Figyelt kérdés

Publicisztikáiban így ír: "elcsodálkoznak, hogy őket, az egészen kiváló, nem deklasszált, felülképzett, minden-mentes szója latte kortyolgatókat mindig elzavarja az a bizonyos magyar társadalom a p.csába."


Vagy: "Életük legnagyobb problémája az volt eddig, hogy van-e minden mentes szója latte, de Heraklésznak képzelik magukat. Belpesti Heraklészek a bal…sz utcából."


És: "Elnézést, uram, de nincs önnél véletlenül egy mindenmentes szója latte? Tudja, én egyfelől ügyelek a fenntartható világra, másfelől nem fogyasztok alkoholt"


Akkor szerinte csak az az igazi rendes magyar ember, aki minden reggel bedob egy felest?


jún. 27. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer-kétszer hallgattam Bayert, de szerintem nem a sima "latte"-vel van baja, hanem kifejezetten a szója-lattére gerjed, nála ez amolyan szinonimája a belpesti-starbucks értelmiségnek. Egyszer ráfaragtam erre a latte dologra, olaszban kértem egy lattét az autópálya mellette grillplaccon, és kihoztak 3dl tőgymeleg tejet. Nálunk a latte a kávézóban egyet jelent kávé rohadt sok tejjel, de az olaszoknál ezt nem tudják. Egy életre megtanultam ezt a leckét.
jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az USA-ban szokták a woke hipszterekhez kötni, Bayer meg republikánus propagandát honosít alapvetően, szóval ezért.
jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!