Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a levitézlett...

Mit szóltok a levitézlett rapper véleményéhez?

Figyelt kérdés

[link]


Dopeman is beszólt Magyar Péternek. A rapper úgy fogalmazott, „úgy el van szállva a csávó. Bemegy a tinik diszkójába, és a tinilányok között táncikál. Mi ez? Ki ez, te?” – tette fel a kérdést. Majd azzal folytatta, hogy „azt hiszi, neki mindent lehet. S még Joli néni meg Marika, akit most hagyott el a férje, és a pöckét veri rá, még magyarázgatja, hogy »jaj, Péterke, ne csináld már a műsort«”.

Dopeman ezután kemény kritikát fogalmazott meg a fiatal korosztállyal és az általuk agyonajnározott influencerekkel kapcsolatban is. „De a fiatalok nem tudják, ha az én generációm kiszállna a buliból, akkor nem lenne adó, amiből ők pizzát tudnának rendelni. Meg nem lennének cégek, ahol dolgozni tudnának, mert agyhalott az egész generáció. Erről ez a rohadt rendszer tehet, hogy ilyen degenerált generációt nevel, akiknek ilyen Whispertonok és limitált képességű emberek a példaképei” – húzta alá.


Úristen, nagyon gáz ez az ember. Hogy tartják őt hitelesnek?


jún. 26. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Igazat adok neki.
jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Itt nem a Dopeman a "levitézlett", hanem a magyarpeti.
jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

A vélemény második részével abszolút egyetértek.A fiatalok teljesen más világban élnek és nagyon keserves lesz,ha a 40-en felüliek kiszállnak a buliból.

Ezt azért sokan sejthetik, nem valami irigy károgás.

jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mansour ***** válasza:
63%
Alapvetően a kormánypropagandát nyomja, és elég gáz amit csinál, de van amiben igaza van. Persze túloz, sarkosan fogalmaz, általánosít, de ebben speciel van egy igazsága. Nyilván nem hiteles olyan szempontból, hogy a kormányoldal hibáiról, bűneiről nem beszél, csak a másik oldalt ekézi, de attól még, amiket mond, abban lehet igazság.
jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

"ha az én generációm kiszállna a buliból, akkor nem lenne adó, amiből ők pizzát tudnának rendelni. Meg nem lennének cégek, ahol dolgozni tudnának, mert agyhalott az egész generáció."


Ha én nem lettem volna, ez az ország sehol se lenne. Jól tudja hogy mindig voltak gazdaságilag inaktívak. Például a fiatalok, akik felsőoktatásban tanulnak és nem dolgoznak. De idővel ők lépnek a munkaerőpiacra. Ez a körforgás úgy látszik magas a művész úrnak, akinek a generációja semmivel nem különb a többinél. Tipikus komcsi boomer dumát nyomat, hányinger.

jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van pedig...

Nézd meg a mai fiatalokat, de elég kimenni egy Magyar Péter haknizására, én megtettem, de fél órát bírtam.

Az " előadó" és a közönség egy szinten voltak.... valahol a kőolaj mezők szintjén.

jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd meg a mai fiatalokat, de elég kimenni egy Magyar Péter haknizására"


A Békemenet kommer résztvevői azok jobbak, ugye komcsika?

jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Levitézlett ellenzéki, levitézlett rapper oltja a levitézlett fideszest, aki ellenzékivé vállt. Ez nem egy önmagába fordult paradoxon?
jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az ilyen nyugger komcsiknak békemenet az igazi. Ott lehet teli torokból anyázni, gyűlölködni, birkaként bólogatni.


Amúgy ki a lofaxt érdekel pityinger lacika gátlástalan narancsos se*nyalása?

jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Aki előtte hungarocell Orbán fejet rugdosott majd hirtelen megvilágosodott. Erre mondják hogy miért ne változhatna valaki. Igen, csak ez így rohadtul nem hiteles. Kb. annyira az, mint Pozsgay elvtárs színeváltozása. Semennyire.
jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!