Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számodra melyik párt a legszim...

Számodra melyik párt a legszimpatikusabb, melyik közömbös és melyiket utálod a legjobban?

Figyelt kérdés

Szimpi: Tisza

Közömbös: MKKP

Utálom: Fidesz



jún. 25. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Elég vicces, hogy valaki utálja a fideszt, de a tiszát szereti vagy fordítva, miközben ez a két párt kb. ugyanaz. Ugyanúgy hazudnak, hülyeségeket beszélnek, hisztiznek a tv-ben stb.
jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tes mi az mkkp t utàljuk ;)
jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11 Már mitől lenne ugyanaz az említett 2 párt? Zongorázni lehet a különbséget közöttük.


"Ugyanúgy hazudnak, hülyeségeket beszélnek, hisztiznek a tv-ben stb."


Szerintem te beszélsz hülyeségeket.

jún. 28. 18:38
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

#13

Orbán a covid elejént reggel elmondta, hogy nem lesz távoktatás, estére lett.

MP elmondta, hogy nem megy ki a parlamentbe, kiment. Elmondta, hogy a fidesszel el tud képzelni koalíciót, egy nappal rá már nem.

Olyan nagyvonalú "zsenik" sétáltak ki az ATV-ből, mint Németh Szilárd, Berki Krisztián vagy Magyar Péter.

Hogyan kommunikál a fidesz a független médiáról? Sértegeti őket, ha olyat írnak, ami nem tetszik. MP lepropagandistázta a hvg-s újságírót, mert kérdezett. Tudott, kérdésekkel provokált, ahogy a fidesz fogalmazott.


Egyébként a vicc az, hogy Magyar Péter még Gyurcsány elvtársa is lehetne. Mindketten nem rég a választási eredményeket értékelve elmondták, hogy a független sajtóval az a baj, hogy nem az ő propagandájukat tolja.


Jah, nagyon különbözőek. Kb. mintha tükörbe néznének... És itt egyébként a felsorolás felét se mondtam el.

Ma a fideszhez a Tisza közelebb áll, mint a DK, ami egy vicc.

jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A DK-t nagyon nem csipázom, Gerit se nagyon. A KDNP is egy kamu szervezet, a FIDESZ-t ismerjük.
jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 SzocdemOliver ***** válasza:
33%
Nem is tudom hanyadszor írom le. Manfrednak is meg a Néppárt többi uniós képviselőjének is van email címe, elérhetősége. Ha akadna egy-két ember, aki szépen pontokba szedné MP viselt dolgait, a fideszben elkövetett bűncselekményével kezdődően, a Tisza párt zavaros tagsági, finanszírozási körülményein, MP ellen folyó rendőrségi eljáráson keresztül a fosos nadrágig, nem kihagyva az Unió, Amerika és demokrácia-ellenes kijelentéseit és mindezt egy angol nyelvű levélben elküldené az illetékeseknek......én egyáltalán nem tekinteném rosszindulatú mószerolásnak.
jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 Szóljál Klárikának.
júl. 1. 17:34
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16

Egyrészt szerintem Weber értesülhetett ezekről is, valami Németországi Magyar politika szakértőtől.

Másrészt sokkal fontosabb, hogy néhány képviselővel erősödik a Néppárti frakció és segíteni fogják a Tiszát, hogy Orbánt legyűrjék.

júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!