Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbám Viktornak szerencsés...

Orbám Viktornak szerencsés ember továbbra sincs valódi kihívója. Miért alakult ez így?

Figyelt kérdés

Nemrég nagyott robbant a politikai közéletbe Magyar Péter, akiről számomra teljes mértékben kiderült, hogy alkalmatlan arra, hogy vezessen egy országot. Közvetlenül az EP választások után 2 botrányba is keveredett (ATV, bulizás), ami jól rámutatott a lobbanékony természetére. Ez az ember kb. olyan, mint Jakab Péter.

Magyarnál azért komolyabb politikusok vannak (Vona, Toroczkai), de rájuk nem vevő a nép.


Hogyan is állunk tehát?


Orbán Viktornak nincs ellenfele. 2026-ot is meg fogja nyerni. Viszont létrejött egy nagy ellenzéki párt, ami miatt a Fidesz most már jogosan mondhatja, hogy "kérem, nálunk demokrácia van". Most már nem az van, hogy pár százalékos pártok mellett a Fidesz leural mindent.


Olyan, mintha így lett volna minden megírva, forgatókönyvszerűen.


Hihetetlen, hogy mennyire szerencsés ember ez az Orbán Viktor.


jún. 25. 09:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*Orbán
jún. 25. 09:50
 2/23 A kérdező kommentje:

Pontosabban a kérdés, mert elírtam:


Orbán Viktor szerencsés ember, továbbra sincs valódi kihívója. Miért alakult ez így?

jún. 25. 09:51
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

2# teljesen jogos a felvetésed.

Én magam is gondolkodtam ilyeneken


Pl 30+ éve a fidesz első számú vezetője, egyszer nem esett szét a párt, sőt, immár 10-15 éve egy olyan stabil szavazótábort tud megtartani, hogy ilyen kb Európában nincs, talán Méltán 🤣

Szóval, a kérdésre; akkor tud majd valaki VALÓDI kihívója lenni Orbán Viktornak, ha minimum olyan kompetenciákkal rendelkezik ( ész, politikai érzék, vezetői képességek, kommunikáció, stb) , mint ő.

Ilyen egy országban is nagyon kevés van... nála az évek,, a tapasztalatok, a képességek összesen adnak egy olyan stabil, karakteres politikust, amilyen pl Jakab Péter, Magyar Péter soha a büdös életben a közelébe sem lesznek.

Ennyi.

Amúgy Orbán Viktornak nem is biztos, hogy kihívója lesz, lehet előbb lesz utódja, párton belül.

Szijjártó Péter jó úton jár efelé.

jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Inkább ügyes és gátlástalan.

A kihívóit ellehetetleníti.

jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3


Egyetértek, ezek a Magyar Péter, Jakab Péter féle emberek sosem lesznek azon a szinten, mint Orbán. Bár az ember változhat, de nézetem szerint az alaptermészet nem változik.


Régen jobb volt a magyar politia.


Egyébként olvastam G. Fodor Gábor "Az Orbán-szabály" című könyvét. Abban van egy rész ahol Orbán Hornt nevezte meg, mint a legkeményebb politikai ellenfelét.

Nyilván Horn Gyula kormányát lehet kritizálni, de ő legalább komolyabb ember volt, mint Jakab és Magyar.

jún. 25. 10:09
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Majd, ha lesz egyszer olyan, hogy a médiát nem a kiterjesztett sajtóosztályának minősiti, ahol gátlástalanul és gusztustalanul járatnak le, mindenkit, aki meg mer fogalmazni egyetlen egy kormánykritikát is, majd akkor.


Minden másra meg ott van egy összedőlt ország, aminek se erkölcse, se működő gazdasága, se oktatása, se egészségügye és úgy, semmilye sincs.

jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

5# igen, egyetértek ismét, politikai szempontból Horn Gyula nagyobb " kihívás" volt Orbán Viktornak...

Az ilyen Jakab, Magyar felékről Orbán Viktor egyből tudja, hogy nincs esélyük.

Nem véletlen, hogy ha Magyar Péterről kérdezték, csak annyit mondott, ez a baloldal belügye!

Tökéletes válasz, egyrészt igaz, másrészt nem sértő, harmadrészt pedig benne van valahol, hogy ugat a kiskutya, de hát....🤔

jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6


Magyar esetében nincs szükség lejárató kampányra. Ez az ember saját magát járatja le.

Teljesen komolytalan. A Z generáció előtt biztos menő csávó, ezért egy ideig még lesz népszerűsége, viszont nekem inkább egy politikai celebnek tűnik.

Ha az utolsó ellenzéki miniszeterelnökhöz (Bajnai Gordon) hasonlótjuk, akkor ég és föld a különbség.

Bajnai egy komoly ember volt, Magyar meg nem az.

jún. 25. 10:23
 9/23 anonim ***** válasza:
Hol irtam én egyetlen egy magyar szót is a kommentemben?
jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Hol irtam én egyetlen egy magyar szót is a kommentemben?"


Sehol. Azt gondoltam, hogy a közelmúlt eseményeire célzol.

jún. 25. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!