Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyiben a 2026-os választás...

Amennyiben a 2026-os választás előtt véget érne az orosz-ukrán háború, akkor a Fidesz elveszítené a választást, mert nem tudnának az atomháborúval kampányolni?

Figyelt kérdés

jún. 24. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Nem, találnának mást, amivel megetetnék a szavazóikat
Igen, bukta lenne akkor nekik
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem. A többi kis trükkje ugyanúgy megmaradna.
jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy mi történik, a MAGYAR EMBEREK a hülyék mint a föld. Bármilyen szart meg lehet velük etetni ahogy a példa is mutatja.
jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fsms ***** válasza:
52%

Szerintem a válság , amibe kormányozták az országot inkább fogja befolyásolni a választást. Életszínvonal romlása, megszűnő kórházi ellátás, ma Ózd, holnap ki tudja melyik kórház, etc.

Sajnos , ahogy áll a háború , ennek nem lesz vége még évekig.

jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy veszélyekkel teli időszak mindig azok malmára hajtják a vizet, akik a stabilitásról beszélnek. Orbán sose kapott még ennyi szavazatot EP-választáson, Macron és Scholz csúnyán kikaptak.
jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Remélem minél hamarabb véget ér a háború.
jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
4# Meg persze nem árt 2-3 millió vidéki, tanulatlan szavazó se, aki bedől ennek a baromságnak.
jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

#6

Tolhatod nyugodtan az újabb kétharmadhoz szükséges dumát, a tények még ettől tények maradnak.

jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#4 Az ugye megvan, hogy ez a leggyengébb EP eredménye a Fidesznek és 2 képviselővel kevesebbet küldhetnek ki, mint 5 éve?
jún. 24. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

8# Látod, a 7# hasonló fogyatékosoknak ezt is hiába mondod. Mert Orbán viktor kiállt a sok vidéki, tanulatlan, két pipás idióta elé és megmondta, hogy már megint rekordot döntöttek. Se a számokat nem ismerik, se a valóságot.


Így vezess egy országot, ilyen emberekkel az élen és szavazati joggal a kezükben.

jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

#8

Ezt senki nem vitatta. Az állításom a szavazatok mennyiségére vonatkozik, nem a százelékokra.


#9

Innentől akár dönthetnék úgy is, hogy nem süllyedek le a szintedre, de a tisztázás kedvéért megteszem. Annyira tanulatlan vagyok, hogy jelenleg éppen PhD-re készülök, de ez apróbetűs. Nézzük meg inkább, hogy mi köztünk a különbség:

1. Veled ellentétben én soha nem szavaznék egy olyan emberre, aki 14 éven keresztül egy fideszes NER-lovag volt(?), és mélyen hallgatott a Fidesz mocskos ügyeiről.

2. Veled ellentétben én soha nem szavaznék egy olyan emberre, aki egészen véletlenül fideszes szórakozóhelyekre jár bulizni.

3. Veled ellentétben én soha nem szavaznék egy olyan emberre, aki mai napig tartja a NER-es kapcsolatait.

4. Veled ellentétben én soha nem szavaznék egy olyan emberre, aki alkalmasnak találja Orbán Viktort az Európai Tanács elnöki pozíciójára.

jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!