Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiket nagyon is zavar a...

Akiket nagyon is zavar a Pride meg uszítanak ellene, tényleg látens melegek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez az elfojtás dolog mennyire lehet valid? Csak mert aki fixen tudja magáról, hogy hetero, azt nem zavarja, adott esetben támogatja is.

jún. 24. 16:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Sokan gondolkoznak már ezen a témán...
jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

"Csak mert aki fixen tudja magáról, hogy hetero, azt nem zavarja, adott esetben támogatja is."

Tényként kezelni hogyha valaki bem szereti a pride-ot az latens meleg, az nevetséges. Már miért ne lehetne nem szeretni egy heteronak?

jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
#12 Van némi különbség a "valaki nem szereti a Pride-ot" és a "valaki kétszáz kilométert utazik csak azért, hogy évente egyszer a kordon mögül fröcsöghessen és elrontsa a felvonulók kedvét" között, és szerintem a kérdező az utóbbiakra célzott. Én csak szánni tudom őket.
jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

12# Nem szeretni és ágálni ellene, felakasztani őket, tiltani egész más.


A fidesz és a hívei az utóbbiakat csinálja.

jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom a melegekkel, szívesen barátkozom velük, nem zavar..
jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem csoda hogy, gyülölik ökett mert minden netflix sorozatba be kerülnek és a star warst lényegébe ki csinálták.Egyedül még sárkányok házába nem rakták be őkett de ki tudja mikor kerülnek oda is.
jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
68%

"Hát nem csoda hogy, gyülölik ökett mert minden netflix sorozatba be kerülnek"


Én ugyan heteró vagyok, de miért zavarjon ez? Az emberek 5%-a meleg, vagyis minden huszadik ember. Egy filmben van legalább 100 szereplő, szóval még így is kisebb ott a melegek aránya, mint az életben.

jún. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%

16# Mert a melegek csak úgy belerakják magukat a sorozatokba... biztos Gipsz Jakab aki a prájdon táncolt odamegy hollywoodba és belemászik a sorozatokba.


Látod, ezért vagy idióta.

jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

13. Szerintem meg egyértelmű a kérdés. Nem írta a kerdező hogy arra a 4(!) db elentüntetőre gondolt volna akik fogalmunk sincs hogy mennyit utaztak. Te se tudhatod hogy mennyit utaztak. Honnan gondolod a 200 km-t?

14. ? Arra nem gondolsz hogy valaki nem az LMBTQ kérdés miatt FIDESZ-re? Van sok más téma is ami szóba kerül amikor szavazol. Vannak fontosabb problémák is amik elsőbbséget élveznek sokak szerint. Persze te arra szavazol akire akarsz. De azt állítani hogy minden Fideszes meleg ellenes az nem igaz. Te tipikusan az vagy aki belőle a liberális agymosásnak.

jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18. Nem ezt írta. Nem azt írta hogy belerakják magukat hanem bekerülnek.

És most meg fogsz lepődni, de Amerikában ahol ezeket a sorozatok 80%-át készítik létezik egy olyan kifejezés hogy "affirmative action". Ez azt jelenti hogy a sokszínűség támogatása az iskolákban, a munkahelyeken stb..ide tartoznak a filmek is. Ezért lehet látni annyi férfias nőt, meleget, stb...és már bem os látni pl fehér-feher vagy fekete-fekete házasságot, vezető pozícióban lévő férfit, es mindig van egy meleghazassag a sorozatokban. Ez az arány termeszetellenes. Nem tehetség alapján választanak ki egy adott pozícióra, szerepre valakit mert alkalmas rá, hanem mert teljesíteni kell egy kvótát. Az egyetemekre is kisebb a felvételi pontjában ha fekete vagy...szóval ez van Amerikában ahonnan ezek a filmek jönnek.

jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!