Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki, hogy bulgária 30...

Nem ciki, hogy bulgária 30 éve még egy csóró nyaralási cél volt, ma meg jobbak nálunk?

Figyelt kérdés
Így korcsosul el magyarország a sok fidesz szavazó keze nyomán? Lassan a csóró országokból is hozzánk jönnek majd nyaralni... :D
jún. 24. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Miben jobbak? A magyar GDP például duplája a bolgárnak.
jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
1, legalább egyel kevesebb 0rbán Viktoruk van, mint nekünk.
jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell minden ökörséget elhinni,amiket az ellenzéki médiák állat egy statisztika (fogyasztás) szándékos félremagyarázásával
jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

3, Nagy Márton ekkora ökör lenne, amikor azt mondja, hogy jelentős mennyiségű az ÁFA bevételek -fogyasztás okozta hiány az államkasszában?

Miért alkalmaznak ilyen ökröket?

jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mi abban az ökörség, hogy a MAGYAROK vásárolnak a legkevesebbet az EU-ban. Mi vagyunk a legcsóróbbak és mi költjük a legkevesebb pénzt.


Lehet fogni a spórolásra, a GDP-re, istenre, a balsorsra, akkor is a magyaroknak nincs pénze költekezni. De persze a propaganda ezt is megmagyarázza a tanulatlan birkáknak akik még életükben nem láttak eurót se.

jún. 24. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
5)Már el lett magyarázva,hogy a vásárlás és az anyagi jólét nem azonos.Egyrészről a fogyasztásban a közüzemi díjak is be vannak számolva,Magyarországon pl a háztartások nagy része csökkentet àron kapja az áramot és a gázt,ha pl a rezsicsökkentést eltörölnek,és minden háztartás a teljes díjat fizetne az felnyomna a fogyasztást is.Masodszor ha valaki sokat költ még nem jelenti azt,hogy gazdag is,egy kiadást pl hitelből is lehet finanszírozni.Harmadszor eleve ha valaki többet költ meg nem jelenti azt,hogy gazdagabb is,pl én többet keresek mint a szomszédom,de ő többet költ,mint én mert fenntart 2 autót,nekem meg nincs autóm.Akkor le lehet vonni a következtetés,hogy ő gazdagabb,mint én,mert többet költ?
jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6# Akkor gondolom azt is tagadod, hogy európában nálunk a legnagyobb az ÁFA. Gondolom ott is megmondod, hogy a csok miatt több pénze van a 3 gyerekes csimpánzoknak és ezért a gyíkembereknek kevesebb áfát kell fizetniük a blackrocknak.


Sőt a világelső alkoholista statisztikát is tagadod, mert a magyarok túl boldogok és sokat buliznak, ezért alkoholista mindenki. A túlsúly, a kövérség és a szívbetegségek okozta halálozás azért magas mert olyan jól él a magyar, hogy elhízik és korábban hal.


Lehet, hogy néha el kellene gondolkodnotok azon, hogy csak simán hülyének vagytok nézve. :D


Amikor a nyugdíjasoknak döntenie kell hogy gyógyszert, rezsit vagy kaját fizetnek, akkor is azt mondod hogy túl jól élnek mert ebből 2 simán csak luxus? xD

jún. 24. 11:50
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

#7 Igen, nálunk a legnagyobb az ÁFA, teljes 2%-kal magasabb, mint más országokban, jaj mekkora nagy különbség. Mellette viszont az alapvető élelmiszerek és több más termékcsoport meg 5% ÁFA tartalmúak, amik meg máshol adóznak sokkal jelentősebben.

A jövedelemadó pedig nálunk az egyik legalacsonyabb. Igen fura lenne ha annak hatalmas jelentősége lenen, hogy 2%-kal magasabb az ÁFA, de nem számítana közben, hogy az emberek a jövedelmükből csak 15%-t adóznak és nem 20-30-40%-t, mint egyes tagországokban.

jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

#7

Most akkor nem értem, ha ennyire csórók vagyunk, hogy zabálhatjuk magunkat a legdiszókövérebre, és hogy vedelhetjük mindenkinél jobban, vödörszámra a rohadt drága alkoholt?

Én például a múlt hónapban alig költöttem valamire, tele a hűtő, spájz, az elektromos autómat a napelemem tölti, és szervizelni se kell különösebben, az egyhetes kiruccanásom is occora sikeredett, mert a lakóautómmal mentem, így meg volt a szállás, és végig grilleztem a hetet, így kajára se nagyon kellett költeni. Komolyan mér rendesen égett a pofám, amikor találkoztam a lidliben a csóró szomszédommal, naki fullon volt a bevásárló kocsija, és meg két sör és egy barbecue szósszal szégyenkeztem.

jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9# Pont ebből áll a minőségi éhezés kedves barátom. Iszod a legolcsóbb sört és zabálod a legolcsóbb fagyasztott kaját, hízol mint az állat aztán 53 évesen meghalsz vastagbél rákban vagy szívrohamban.


Nyugaton az emberek 80 éves korukig élnek, jó kórházi ellátást kapnak, figyelnek a megelőzésre és egészséges testalkatuk van. Ráadásul nem is kerül sokkal többe az étel (ausztriában pl kb 10% különbség van), csak a szemetet nem engedik felrakni a polcra mint magyarországon.


Amerikában se a gazdagok a kövérek hanem a csórók, akik hamburgert meg fagyasztott, olajos szart esznek... De ha már elektromos autóval jársz és ennyire okosnak mutatod magad, elvártam volna, hogy tisztában legyél ezekkel az alap dolgokkal.


8# Osztrákoknál évi 12000 euróig adómentes vagy, 35000-ig 15%, afölött 30-40-50%. Tehát ott a gazdagokat adóztatják. Ott nincsenek mészáros lölők akik százmilliárdokat keresnek és nem adóznak belőle... Mondjuk elég is ránézni az utakra, kórházakra, iskolákra, épületekre és meglátod hol az adód.

jún. 24. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!