Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország az EU legszegénye...

Magyarország az EU legszegényebb országa lett - Fideszesek erre vajon büszkék, hogy tönkretették az országot?

Figyelt kérdés
A sok buta birka meg tapsol nekik.
jún. 23. 21:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
69%

#20 Persze, hogy hazugsága kérdés.

Kitalálják, hogy az országban minden IS róóósz mert ők szarul érzik magukat. Ezért mindenféle hazugsággal megpróbálják bizonyítani, hogy itt minden a legrosszabb, minden szar.

Nekem nem gond. Én tudom, hogy nem igaz, az én életem nem szar, a körülöttem levő világ nem olyan amilyennek ők látni akarják az életet ebben az országban. Hagy tegyék! Érezzék csak magukat minél rosszabbul!

A valóság mindig ott lesz az emberek előtt és ők minél nagyobbat, minél jobban erőlködve hazudnak, annál élesebben látszik ez majd a következő választás előtt is. Ezért nem értik meg, hogy miért nyer újra meg újra a fidesz, mert ők el is hiszik a saját hazugságaikat, mások meg látják a valóságot.

jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!