Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter kiskorú lányokra...

Magyar Péter kiskorú lányokra nyomult a Vadhajtások szerint, ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 23. 09:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon úgy néz ki.
jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Volt már egyszer is, hogy a hatalom hónaljából ugató, Vadhajtások nevű megvadított pincsikutya bármiben is igazat írt?
jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagy a baj ha kiskorúakat kontroll nélkül beengednek hajnali mulatókba.
jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
3: Gyakorlatilag mindig igazat ír, szerintem olvasd többet, és akkor rájössz.
jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
A 26 os választásokig ez lesz. Lejárató kampány.
jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Az Ötkert - felsőközeposztály szórakozóhelye - tehát beenged 18 éven aluli lányokat emberkereskedelem céljából sugar daddyt keresni. Szerintem itt lenne az ideje, hogy a Fideszes polgármester lemondjon.
jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

És akkor mi van?

Ő a messiásunk. Az normális, hogy egy messiás kilépjen a megszokott keretek közül. Enélkül nem lehetne kivezetni népét a megszokott poshadásból.

De ennél érdekesebb dolgot is csinált Magyar Péter péntek este:

[link]


Végre van egy politikusunk, aki puszta kézzel veri a nép embereit. Végre valaki kiált a sorból és elpic$ázott valakit, aki megérdemelte. Inkább a többieknek is példát kellene venni róla. Jóbb, ha egy politikus ver el egy kötekedőt, mint hogy kötekedők verjenek szét ismét egy fővárost.


Így lehet megdönteni a rendszert.

Én a videók alapján azt látom, hogy Magyar Péter helyesen járt el. Betartotta a magyar törvényeket és a szentírást is.


Bizony, bizony Istennek tetszik Magyar Péter működése, ezért mindent megad neki, hogy kényelmesen bonthassa le a nert, lépésről lépésre, tégláról téglára.

jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Egyetemre nem kiskorúak járnak. Persze Bedezsótika honnal is tudhatná...



[link]

"1.KORHATÁR, BELÉPŐ:

A szórakozóhely területére bárki beléphet csütörtöktől szombatig, aki betöltötte 18. életévét."

jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, ismerve a tini lányokat - elvégre valaha én is az voltam - ha akart egy 18 év alatti lány oda bejutni akkor megoldotta, de ehhez hazudnia kellett. Egy ilyen szórakozóhelyen joggal feltételezi mindenki, hogy elmúlt 18 éves aki még ott van körülötte és ha elmúlt, akkor meg felnőtt, az csinál amit akar.

MP-t ki nem állhatom, amit művelt ott az magyarázhatatlan, de hülyeségekkel nem kell erőlködni. Bárkivel is szórakozott arról eszébe se kellett jusson, hogy esetleg nincs még 18 éves. Ez itt nem Amerika, itt nem kellene ilyen ostobaságokkal erőlködni, hogy ilyennel lehet egy politikust támadni, hogy kiskorú lányokkal szórakozott. Aki lány ott volt a buliban azt nem kell kiskorúnak tekinteni akkor sem ha esetleg csak behazudta oda magát és még nem 18 éves. Voltam én is úgy bulizni, hogy öregnek számítottam a szórakozóhelyen 18 évesen a csajok között (nem ilyen korhatáros klub volt és nem ilyen későn), de még oda is simán behazudta magát egy alig 12 éves kiscsaj aki úgy öltözött fel és úgy sminkelte ki magát mintha már 18 fölött lenne. Aztán fel volt háborodva amikor a taxis rámozdult és azon viccelődött utána, hogy a pali hogy megijedt amikor elárulta neki, hogy valójában hány éves.

MP lejáratta magár azzal, hogy seggrészegre itta magát, kötözködött, elvette valaki telefonját és a biztonsági őröknek kellett kivonszolni. De ennél álljunk már meg és baromságokkal ne habosítsuk mert hiteltelenné teszi az egészet!

jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

Magyarázni lehet mindent, de ez gáz, szerintem egy normális ember ilyet nem csinál, ráadásul nem az első....



[link]

Időben kellett volna gondolkodni a Tisza szavazóknak, de még nem késő!

jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!