Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor számos tekintetbe...

Orbán Viktor számos tekintetben ennek a néhai gazembernek a példáját követi 2010. május 29. óta?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 23. 05:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy ő menekitett volna haza pedofilt, vagy adott volna kegyelmet, pedofil bűncselekményben érintett köztörvényesnek, embercsempésznek, vagy terroristának.
jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
1: Mondjuk ilyet Orbán Viktor sem tett, a kegyelmi ügy elnöki hatáskör.
jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

"elnöki" XDXDXD

orbán nélkül semmilyen döntés nem születhet.

jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
3: Dehogynem, Orbánnak nincs ideje ilyen piszlicsáré ügyekkel foglalkozni. Az előző elnök is megerősítette, hogy soha nem foglalkozott ilyesmivel Orbán. És ellenzéki szakértők szerint is egyértelmű, hogy Orbán nem csinált volna ilyet, ennél sokkal jobb politikus.
jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

0rbán nevezte ki az elnököt, aki kegyelmet adott, az igazságügyminisztert, aki ellenjegyezte és a csuhást, aki kijárta a kegyelmet. A kegyelmet kapott nyomorult állat, 0rbán testvérének barátja, 0rbán fociklubbjának korábbi alkalmazottja és a felcsúti 1st ladyvel voltak együtt ezzel nyaralni Erdélyben a falujában, ahová később Novák kegyelmesség is vitt egy csomó magyar forintot.

0rbánnak le kell mondania.

jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Salazart nem tartom gazembernek, az egyetlen nagy hibája az volt, hogy képtelen volt elengedni a portugál gyarmatokat. Egyébként nagyon értett a gazdasághoz, a 30-as években pénzügyminiszterként hatalmas fejlődést ért el.

Orbán Viktor sokkal sötétebb figura. Ráadásul semmihez sem ért, és egész életében egy napot nem dolgozott.

jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
5: "0rbán nevezte ki az elnököt" Már itt hazudsz, a parlament választja meg. De az elnöki döntésekért csak az elnök felelős, senki más.
jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
5, beteg szektás vagy.
jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
7, nem, nem hazudok, soha nem hazudtam és nem is fogok hazudni. Én nem vagyok politikus, hogy hazudjak.
jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8, mennék gyógykezelésre, de Gratz-nál közelebbit nem találtam magamnak, az meg olyan drága...
jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!