Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 28 évesen öreg vagyok Németors...

28 évesen öreg vagyok Németországba menekülni?

Figyelt kérdés
A magyar politika miatt szeretnék elmenekülni az országból.

jún. 21. 17:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Persze.


#21

Te is csak hazudozni jársz ide. Ja nőként fontos mérnöki poziban vagy. Te legfeljebb a kávét főzöd.

jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
65%

3 diplomás mérnök vagyok.

Te a barlangban élsz még?

Az első fecskék között voltam, akik angolul tanultunk. Utána egyetem, és utána még 2 másoddiplomát szereztem munka mellett.

A szintén mérnök férjemmel jöttem ki, még éppen jókor.

(Képzeld, már a nők is járhatnak egyetemre. Ja, és a mérnök nem csak kohómérnök lehet, idióta.)

jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Morfondir ***** válasza:
74%

Menj inkább Finnországba. Ha németül nem beszélsz, akár tanulhatod a finnt is. 😊

Németországban az ilyen betanított munkákra sokkal nehezebben jutsz hozzá a török, arab, afrikai, ukrán menekültek miatt. Ők elsőbbséget élveznek ilyen állásnál. A finnek amúgy is jobb fejek, mint a németek. 😏

jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó nő mérnökök. Szerintem ugyanolyan arányban mint a férfiaknál.
jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt mondod, menekülsz, kiröhögnek.
jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
19:25- A mérnök nők inkább a közép és felső vezető srácokra mennek!
jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
23-as de kb semmit nem tudok Finnországról míg abban lenne egy kis irónia hogy az őseim elmenekültek Németországból Stuttgart környékéről Magyarországba jobb élet reményében, én pedig Magyarországból menekülnék Németországba jobb élet reményében.
jún. 21. 19:31
 28/38 anonim ***** válasza:
56%
19:31 Ez mikor történt? Mert 150 éven belül elég furcsa lenne. :D
jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
28-as arról fogalmam sincs mikor volt, de nem érdekel ha furcsának találod a humorérzékemet, szerintem igen is vicces lenne az eltelt idő azóta nem számít.
jún. 21. 19:38
 30/38 A kérdező kommentje:
28-as egyébként szerintem nem lehetett annyira régen mert apám mesélte hogy a nagymamája csak németül tudott és nem beszélt magyarul.
jún. 21. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!