Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kiesünk az EB-n, akkor...

Ha kiesünk az EB-n, akkor most már a focival sem lehet azonosítani a magyarságtudatot?

Figyelt kérdés
Sokaknak ugye az magyar, akinek fáj Trianon, a FIDESZRE szavaz, meg szurkol egy kezdetektől fogva vesztesnek ítélt csapatnak. Sajnos azt érzem, hogy enélkül már nem vagyok magyar.

jún. 21. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Lényegében már kiestünk. 2 vereséggel 1-5-ös gólkülönbséggel vége a játéknak.
jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MDaniel98 ***** válasza:
40%
A másik oldalnak meg csak az számít magyarnak, aki gyülöl mindent amit Orbán szeret. Egyik sem különb a másiknál.
jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
1# Nem feltétlen amúgy, legjobb negyedikként továbbjuthatunk, ha mögöttünk van egy 2 pontos, meg egy 1 pontos csoportharmadik mondjuk...
jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Én Farkasházy Teddyvel vagyok a témában.
jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Dehogynem: az állandó futballbalhék meccsek előtt-után-közben is nem felejtendő.
jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Remélem kiesnek, tök jó "legitimáció" lenne az élsportra rálocsolt 12ezer milliárd forint. :DDDDD


Jah így is úgyis ki fognak esni, a kérdés az hogy mikor.

jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fsms ***** válasza:
49%

Majd megmagyarázzák, h tulajdonképpen tovább jutottunk.

A németek elleni mérkőzés után már elindult, h a bíró nem mert fújni nagy csapat ellen.

Ha a foci piaci alapon működne, minden állami pénz nélkül, akkor ez elkerülhető lenne.

jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!