Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza volt Niedermüllernek...

Igaza volt Niedermüllernek abban, hogy a külhoni magyarok jól jártak trianonnal?

Figyelt kérdés

jún. 20. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Most már árulja el valaki, hogy pontosan mire hivatkoztok, mert nagyon úgy szokott lenni, hogy egy szövegkörnyezetből kiragadott dolgot magyaráznak félre.
jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

Elnézve az ország helyzetét? Igen.


Még az ukrán gazdaság is erősebb háborúval a nyakukon.

jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

"Még az ukrán gazdaság is erősebb háborúval a nyakukon."

húha, meséld miben?

jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

#13


Hülyeségükben.


De az is amcsi ellenőrzés alatt áll. 😁

jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Jobbak a kilátásaik mint nekünk az biztos. Ennek az országnak már rég befellegzett. Én már 2 éve külföldön élek, már a szüleim is ide költöztek. Odahaza soha nem volt olyan jó életünk mint itt. Sajnos ez az igazság.
jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%

Akinek van egy kis esze az lepattan a süllyedő hajóról amíg teheti, bár az idegen nyelvtudás sokakat visszatart, mivel etéren is nagyon levagyunk maradva.


Furcsa volt megfigyelnem, hogy a szomszédos országokban Romániában, Ukrajnában sokkal nyugatibbak az emberek, főleg a fiatalabb korosztály, ők folyékonyan, akcentus mentesen beszélnek általában angolul vagy más világnyelven. Hatalmas elmaradásunk van hozzájuk képest, mert idehaza még az "értelmiség" is nagyon nehézkesen beszél angolul. Ezért azért nagy baj, mert így még inkább elvagyunk a világtól szigetelve. Én már gyerekkoromban megtanultam alap szinten angolul.


Én át nem engednék egyetlen gyereket se általánosból, hogy legalább középszinten ne tudjon angolul, mert ezzel a tudatlansággal óriásit vesztett ez az ország.

jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

"Ukrajnában sokkal nyugatibbak az emberek, akcentus mentesen beszélnek általában angolul vagy más világnyelven"

még romániáról elhiszem, de ukrajnáról... nálunk nagyon sok ukrán dolgozik de egyik se beszél angolul, se más nyelven. angolt tanítanak, de konkrétan senkit se érdekel hogy tanulja is.

mondd, miért hazudsz?

jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Érdekes amit állítasz. Az Ukrán háborús menekültek jó része tud angolul. Ha megnézel pár tv interjút ahol megszólítják őket, elég nagy arányban tudnak angolul, mert a riporterrel is angolul beszélnek.
jún. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

jaj hát a tvben... :D a tvben a gyűrűk ura balrogja is tök valóságos :D

hallottam már olyat hogy a riporter fizetett egy interjúalanynak hogy mit mondjon. tvben te látsz egy személyt aki kiadja valakinek magát, hogy ő valóban az-e azt nem tudni. ne legyél már annyira buta hogy beveszel mindent ami a tvben van...

nyilván van olyan is aki tud angolul mert biztos van, de én eddig egyetlen egy emberrel találkoztam aki tudott angolul az 5 évre visszamenőleg, pedig már találkoztam 1-200 ukránnal.

különben meséld már el nálad mitől nyugatibb egy ember? :D főleg ott ukrajnában. aki a keletebbről jött azok nagyon vad mentalitásúak.

jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Románoknál tényleg jó a nyelvtudás (akcentussal azért), de a mentalitásuk nem nyugati. Ismerek sokat közülük.
jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!