Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt a legjobb minisztereln...

Ki volt a legjobb miniszterelnök a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés
jún. 20. 07:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%
Technikailag Bajnai, bár ő eleve nem tervezett hosszú ideig elnök maradni, az intézkedéseivel viszont egyenesbe állította az ország gazdaságát az ehhez szükséges megvonásokkal együtt. Gyakorlatilag megalapozott a FideSS "jólétnek".
jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
71%

Összességében szerintem nem a miniszterelnökökkel lenne a baj, hanem magával a rendszerrel ami lehetővé teszi a diktatórikus egyeduralmat. 2/3-ados többség, alaptörvény napi 5-szöri módosítása, EU pénzek feletti teljes kontroll, veszélyhelyzeti kormányzás stb.


Már régen mondtam, hogy olyan rendszer kellene/kellett volna, ahol egy elnök maximum 2 ciklust élhet meg, hasonlóan mint az USÁ-ban.

jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudom de nekem is valahogy Bajnai: előtte és utána a két pszichózisos Orbán Gyurcsány közt kitűnt egy higgadt megfontolt egészséges ember.
jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
4%
Orbán Viktor.20 éves miniszterelnöksége meg lesz 2026-ra ez önmagáért beszél.
jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
37%
Az 1998-2002 közötti orbán. Nem azért, mert annyira jó volt, hanem mert a többi még rosszabb volt.
jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

Orbán.

Azért tetszik, hogy Bajnait ennyire magasztaljátok, miközben semmi mást nem volt képes csinálni, mint amit az elődei Bokrossal az élen, és azon túl, hogy mindent visszavett az emberektől amit még meghagyott a szociális intézkedésekből, jóléti döntésekből az addigi gyurcsány kormány, meg felemelte az ÁFA-t, annyit tett csak, hogy felvette az ország legnagyobb hitelét az imf-től, hogy elkerülje az államcsődöt.

Kicsit sem zavar be a képbe, hogy a devizaválságban hagyta szabadon garázdálkodni és az embereket kifosztani a bankokat, megvonta a vállát, hogy nem tehet a kormány semmit, majd egy etikai kódexet tudott kiizzadni, amiben kérte a bankokat, hogy jaj, ne legyetek már olyan rosszak és ne semmizzetek már ki mindenkit, léccilécci.

jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Persze, szidják sokan Orbánt. Nem vitatom, lehet szidni. Mert valóban megérdemli bizonyos szinten. Eljátssza a költségvetés 0,01%-át.

Mészáros Lőrinc sem akkora genny, mint sokan hiszik. Főleg aki dolgozott alatta, az tudja 🙂 persze a soros Brüsszel Gyurcsány stop háború béke, Idegesítő

A 4. 2/3-os Orbán-kormányt éljük. Én nem bánom, kíváncsiság miatt fogok Magyar Péter mellett állni csak.


Véleményem szerint jól kezeli a dolgokat. Ugye szolgáltató szektorból van a legnagyobb bevétele az országnak, ehhez jó lenne az iparosodás erőltetni( gyárak, munkahelyek), legalább áramot ne kellene importálni.

jún. 20. 08:13
 18/38 anonim ***** válasza:
54%

"mindent visszavett az emberektől amit még meghagyott a szociális intézkedésekből"


Azt tedd hozzá, hogy ezeket Orbán sem adta vissza 10-en évekig, csak akkor amikor érezte, hogy nagyon rezeg a léc a választásoknál.

jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
31%
Magyar Péter lesz a valaha volt legjobb miniszterelnök.
jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
23%
19) miért? rablóból lesz a legjobb pandúr?szajhából lesz a legjobb feleség?ebből következik automatikusan?
jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!