Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi volt "Magyar" Péter...

Ennyi volt "Magyar" Péter politikai karrierje?

Figyelt kérdés

Magyar Péter 17 évig verte a feleségét, majd mikor emiatt kitették a NER-ből mert megunták akkor egyből ellenzéki politikus lett és az eu-ból fogja kapni a pénzt! A több milliós fizetést! Ez volt a célja végig!


Ha a NER-ből nem tud megélni, akkor Brüsszel! És majd úgy táncol ahogy Gyurcsány meg az EP fütyül!


Szánalmas! Hónapokig arról papolt, hogy SEMMIFÉLEKÉPPEN nem megy Brüsszelbe! Most meg a HÁBORÚPÁRTI frakcióba űl együtt Gyurcsányékkal! Gyurcsányékkal összefogott! Gyurcsánnyal tervez 26-ra! Gyurcsányékat meg akarja menteni, mert Magyarországon csak Gyurcsány tudja irányítani az ilyen szánalmas baloldali figurákat!


Magyar Péter = Gyurcsány! Gyurcsány = Soros és háború!



jún. 18. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Melyik alternatív valóságból jössz Fidder?
jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Az a legdurvább hogy nem tudom eldönteni a kérdésről hogy ál-fideszes szatíra vagy komoly.
jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

"Magyar Péter 17 évig verte a feleségét"

Eddig olvastam 😂 Amúgy szerintem troll.

jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Á, 2 hónap múlva, már a kutya sem fog rá emlékezni...


2024 február

jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megint valami új drogot dobtak piacra?
jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, mi ez a hülyeséghalom? Mi az hogy "17 évig verte a feleségét, "???

Semmi ilyen nem volt. A házasságuk nagyobb része nagyon jól telt, ezért vannak gyerekeik is. Aztán ez megváltozott és már olyan konfliktusok is voltak köztük amik váláshoz vezettek. Nem kellene Varga Juditot úgy kezelni mintha valami gyenge virágszál lenne aki 17 évig hagyta volna, hogy bántalmazzák. A házasságuk pont azért nem ért véget hamarabb mert nem volt ilyen egyértelmű a helyzet, hogy "verte a feleségét" és a rossz események eleinte nagyon ritkák voltak majd egyre gyakrabbak, aztán elváltak.

A többiben igazad lehet, de nem kellene hülyeségheggyel kezdeni, hogy tovább már ne is olvassák amit leírtál.

jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Deutsch Tamás írta a kérdést?
jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Már megint fagyállóval vetted be a hangulatjavítód és a rivódat, aztán ráittál egy kis ecetes bort.


"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció"

jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég terminátor alkat. Lehet megoldja.

1 honap vegig nyomott 200 telepulest. Szerintem aki ilyenre kepes az ingázást is birni fogja.

jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyar Péter = Gyurcsány! Gyurcsány = Soros és háború!


A felkiáltójel negálást jelent.

Tehát:


Magyar Péter = NEM Gyurcsány Gyurcsány = Soros ÉS NEM Háború

jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!