Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná ezt nekem?

Valaki elmagyarázná ezt nekem?

Figyelt kérdés

Sokszor nézek különböző hírforrásokat az Orosz-Ukrán konfliktussal kapcsolatban és nagyon sok kommentet nem értek ezzel kapcsolatosan.


Rengetegen éltetik Oroszországot, drukkolnak Putyinnak stb…


Miért?


Ha esetlegesen eszkalálódik a háború és Európa is belekeveredik, akkor az Oroszok minket kímélni fognak?

Vagy nem emlékeznek ‘56-ra?


Komolyan nem értem.



jún. 18. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Aha. Nagyon sok komment...

Tehát ez az kamu kérdés és tudom is, hogy milyne "válaszok" fohnak rá jönni.

jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem Putyint.Mások is szeretik,Orbán is szereti.
jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

"Komolyan nem értem."

hát ezzel nem lepsz meg senkit.

jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Te sem a semmit mondó válaszoddal.
jún. 18. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
semmirevaló kérdésre nem várj normális választ.
jún. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ukránok fokozatosan elerodálták magukat.

Kezdetben sokan szimpatizáltak velük,de miután végig segfejeskedtek azokkal,akiknek egyáltalán köszönhetik,hogy eddig még nem törölték le a térképről őket,minket is fenyegettek párszor,a kisebbségeinkel is szórakoztak,így a renoméjuk is

csökkent.

Az oroszokat sokan nem éljenzik,csak éppen kvára nem tetszik nekik,hogy eus pénzek millióít dobják egy feneketlen kútba egy leendő agresszív tagért,ukrajnáért.Ezenkívül a gazdák is a hátuk közepére kívánják őket.Valamint azok az országok is,akik évek óta csatlakozásra várnak.A sehol se demokratikus Ukrajna meg majd alanyi jogon előzi őket.Szval számos oka van.

Ez nem feltétlen jelenti azt hogy vki az oroszoknak szurkol,csak szeretné,ha vége lenne ennek a vergődésnek.És mivel győzni nem fognak,semmilyen támogatással,így értelmetlen minden nap,minden elveszett élet és minden rombadöntött ház.Lehet ezt csinálni még 2,3 évig is,nagyon optimistán kb semmilyen

eredménnyel,de inkább még nagyobb terület elvesztésével.

Sorolhatnám még,

jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm az értelmes választ.
jún. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!